Türk kürt evliliğine bakış açınız nedir arkadaşlar?

1 yldır sevgili oldugum ve şu an yaşımız gereği artık ciddi düşünüyoruzsevgilim kürt ve öğretmenlik yapıyo ailesinden hiç kimseyi şahsen tanımıyorum kız kuzeni hariç sizce ailesi sıkıntı yaparmı sizce

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Yahu ne önemi var kürt ya da Türk oluşunun? Bu ırkçı yaklaşımla neleri kaybediyoruz kimse farkında değil mi? Benim öyle kürt arkadaşlarım var ki, bu vatanı bu bayrağı bir çok türkten daha fazla önemsiyor.. hangi ırka, hangi millete ait olacağını seçemiyorsun.. bir grup insanın hatasını bütün bir millete mâl etmek doğru mu sence? Bırak bence kürdü Lazı Çerkezi.. önce karakteri düzgün olsun insanın, önce merhamet olsun yüreğinde.. gerisi hiç mühim değil..

2|0
    2|0
  • Böyle bir evliliği ben yapmam ama illa da evlenmek istiyorsanız sevgilinizin ve ailesinin fikir ve görüşlerine dikkat edin.

1|1
    0|0
  • Sevgi varsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum

3|0
    1|0
  • ne saçma he sorular ya. Kürtler türkler kadar önemsemiyor bunu. Türkler büyütüyor. Bir şey demezler efendi ol demezler ne diycekler. (Irkçı beyinsizler yorum yapmasın zaten sinirliyim kötü olur)

2|1
    3|0
  • Turkle evlenmek sereftir ailesi neden sıkıntı yapsin, sen kendi ailenin sıkıntı yapim yapmayacagini dusun asil😉

1|0
    0|0
  • Bende çok gördüm türk kürt evlenen bence iki ailede cidden aileyse ırk fark etmez yani önemli olan ailenin yapısı anlayışı düşüncesi

0|1
    1|0
  • Kardeşimde evlendi karşı çıkmamıza ramen iyiler ama onlar bizden farklı yobazlar evlenme okumakla çözülmez bunlarınki aileden geliyor eşeklik

2|1
    1|1
  • bizim bakış açımızın ne önemi var. mutlaka kötü bakanlar ya da normal bakanlar olacak. başkaları degl sizin ne düşündüğünz önemli. mutluluklar!

0|0
    2|0
  • bu tür şeylere karsıyım sadece bunu söylüyorum..

2|0
    0|1
  • İnsan olmayı biliyorsan sıkıntı yok

0|0
    1|0
  • Vatan haini değilse bir sorun görmüyorum.

0|1
    2|0
  • bunun sıkıntı yapılacak bir yanı yok ki

1|0
    4|2
  • isteyen evlensin ama ben bir kürtle evlenmezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...