Herşeyi kafama takıyorum bu durumdan rahatsızım psikiyatriye gitmeme gerek var mı?

Dün sınıfta kızlarla kavga ettim gece rüyalarıma girdi uyandığım andan beri zihnim de dolanıyor çok mutsuzum ve bu kafaya takma durumu uzun süredir var bende babamda da var.

Güncellemeler:
Fikirleriniz gerek

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Valla ablası bu başın her ağrıdığında doktora gitmekle aynı şey, doktora en azından şimdilik gitme, kendin bu sorunla ilgili ne yapabilirsin onu bir düşün biraz cabala, baktın olmuyor bakmayacaksın aman pardon şaka yapasım tuttu, baktın olmuyor o zaman gidersin.

0|1
    2|0
  • Hiç Sordunmu Kendine Neden Kafama Takıyorum diye?

1|0
    0|0
    • Sordum ama nedenini bulamadım

• Sağol valla.☺

• Rica Ederim Nedemek Daima :)

• Bende herseyi cok kafaya takan bir insanim bu kotu ya ben cok zararini gordum taka taka takmamayi ogreniyorum buda iyi

0|0
    0|0
  • rhonda byrne secret kitabını oku belki sırrı anlarsan belki bişeyleri düzeltebilirsin...

0|0
    0|0
    • Kitapla duzelebilecegimi sanmıyorum engel olamıyorum düşübcelere.

• sadece o kitabı al ve oku hallolmazsa psikoloğa gidersin ama güven bana bir sır var o sırra vakıf olursan istediğin herşeyi yoluna sokabilirsin...

• kendine yavru bir kedi al iyi gelecek sana

0|0
    0|0
    • Annemin alerjisi olmasa alırdım zaten çok severim hayvanları.☺ evde papaganim var adimi haykirip duruyor.😁

• Genetik bir şey gidersen iyi olur

0|0
    0|0
  • Bende takiyor gibiyimde senin ki kadar degil.
    Mesela bisey oluyordu acaba iyi mi yaptim kotumu filan diye dusnuyordum.

0|0
    0|0
  • Seni anlayan birisiyle dertleşmelisin.
    Anlayan olması lazım.
    Bilgili biriyle konuş ya da yazış kısaca

0|0
    0|0
    • Anlatiyorum gece oluyor yine basliyor uyuyorum ruyalatima giriyor sabah kalkiyoruk yine ayni alkol aliyorum bu sefer huzunleniyorum sonra yine ayni

• Gizlisin.😂

• Bida bak :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikoloğa gittikten sonra sonuçları benimle de paylaşır mısın? Aynı sorun bende de var😰

1|0
    0|0
    • Tabiki paylaşırım canım benim.☺

• Sevilmek ve dinlenilmek.

• 👍🏻👍🏻👍🏻

• Gitsen iyi olur en azından rahatlarsın belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...