Yardım edebilecek olan var mı?

Kötü bir ruh halindeyim. Sevdiğim beni sevmedi gitti. Bu bir tarafa sanki bir daha kimse hayatıma girmeyecek kimseyle birlikte olamayacağım hissiyatına kapıldım. Çünkü yakışıklı değilim ve kimseyi hayatıma sokamıyorum. Sosyal medya da sürekli birilerini bulma çabası içindeyim. nefret ediyorum bu durumdan. değer vereceğim insanı burada bulamam farkındayım. ama bağımlılık gibi birini hayatıma sokmaya çalışıyorum. hayatımda hemen herşey düzgün ama sevip sevileceğim o kişi yok. ve böylesine önem verdiğim şeyi ucuz yollardan bulmaya kalkışıyorum. bu büyük bir haksızlık. ama yanlız ölmekten çok korkuyorum. sevmek sevilmek istiyorum. değer vermek istiyorum. lanet olsun ki yakışıklı ve çekici olmadığım için bu zor oluyor. son dönemlerim de psikolojik olarak da kötü olduğum için konuşarak da kimseyi hayatıma sokamıyorum. bilmiyorum ne yapmalıyım. sabredemiyorum da sabretmem gerekiyor biliyorum. :/ yardım edin

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya neden sevgili olnca hersey duzulcekmi once sen bu dusuncelernden kurtulmaya calıs

0|0
    0|0
  • Görücü usulü evlen abisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...