Aşkın acısını çözmek bu kadar zor mu?

uzun zamandır sevdiğim biri var. 1 buçuk yıldır konuşuyoruz. kendisi afrikalı. ırkçı ayrımcılığımız yok. her şey gayet güzel gidiyordu. evlilik konusunda kafamı çok yordum. ama son günlerde garip olmaya başladı daha doğrusu kibirli huyları çıktı, daha önce başka bir kızda hissetmediğim duygularımı bu kızda hissettim. acı içindeyim. kibirliyse 2-3 gün e postalıcam ama bunu yapacak gücüm yok. niyetim bu değil çünkü. ama katlanamıyorum. fedakarlık ta yapıyorum. bir türlü anlamıyor beni ezip geçiyor. konuşurken bazen durgun oluyor. diyorum ben ne yaptım sen böyle değildin hep eğlenirdik gülerdik videolar çekerdik ne oldu da böyle oldu eski haline dön diyorum. Tık ses yok, ailesi gayet iyi durumda hiç bir değişikliği yok. ama acılar içindeyim ne yapmalıyım. ayrılmak istemiyorum bir yandan da ayrılıp kurtulsam iyi olur diyorum. ama yapamıyorum. yataga her düştüğümde kıvranıyorum. ne yapmam gerekiyor...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkıldı bence senin afrikalı kız. sadece online görüşüyor muydunuz? Bence suyu tadı çıktı kız usanmaya başladı veya biri var, kafası meşgul, seni de hatırı var diye hemen reddetmiyor uzaktan siğnal veriyor.

0|0
    0|0
    • birlikte yürüşe çıkıyorduk güldürüyorduk birbirimizi...

• Eğer senin tarafından bir yanlışı yoksa ve son günlerde 360 derece bu kız değiştiyse o zaman onun birisi var, senden daha önemli bu yüzden seni kendi kibirli hareketlerle küçümsüyor. Benim görüşüm bu yönde umarım yanılıyorum

• aslında iki güne kadar çok iyiydik konuşuyorduk güldürüyorduk birbirimizi ciddiden aklım almıyor. sonra hasta olup ve ardından hiç umursamaz oldu ve kibirli davranmaya o zaman başladı ama daha önce hasta oldugu zamanlarda onu iyi hssettirmeye yarayan şeylerini kullanıp onu iyi hissettirdiğimde mutlu oluyordu son güne kadar böyle olmayınca bende dedim benim gibisini bulamazsın eğer böyle davranacaksan ve bir gün bunu anladığında yanında beni bulamazsın diye. daha sonra gözümün önünde biriyle telefonla konuşurken gülerek konuştu bu da beni tamamen gerdi sarstı içimi tabi benim niyetim onu kovmak değil tüm yüreğimle seviyorum onu ama bazı şeylerini çözmek okadar zor ki beni şoka götürüyor resmen ve ben düşünüp duruyorum ve ayrılmalıyım bu öyle yürümez diye ve bundan önce evlilik planlarını düşünüyorum kafamı yoruyorum ertesi günü şakalarını görüyorum ve böyle içimi parçalıyor yıpratıyor bu duygularımı anlatmakta çok güçlük çekiyorum

• Allah yardım etsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Boşver

0|0
    0|0
  • kardesım eger bı ınsan ılıskılerınde yatagında kıvranıyor canı acıyorsa sıl bastan yapmalı kangren olup senı saracagına kes gıtsın buyuk mutsuzluklar yasarsın ısıne aılene kendını veremezsın hayat duzenın ters duz olur

0|0
    0|0
  • ona dinini anlat ona uygun yaşayın yani islama

0|0
    0|0
Yükleniyor...