Hayatı boyunca hata yapmış serseri bir erkek ve başı kapalı bir kız?

Evet arkadaşlar sorum açık ve ne hayatım boyunca hatalar yaptım eğriyi doğruyu gösterecek bir büyüğüm yoktu madde kullandım kendimi kestim dövme yaptım lakin hiç bir zaman için kul hakkı yemedim hiç bir suç işlemedim yaşlılara hep yardım ettim engellilere içimdeki ALLAH korkusu her daim vardı ve tövbe ettim hayatımı düzene sokmak istiyorum hiç hırsızlık yapmadım yeri geldi sokakta kaldım yeri geldi aç yattım kimseden ne 1 lira istedim nede zorla aldım ve şimdi hayatımda bazı şeyleri tamamen bitirmiş olmamın içime verdiği ferahlıkla ALLAH yolunda ilerlemek ve Rabbimin emir ettiği gibi bir eşim olmasını çok istiyorum sizce beni geçmişimle yargılayacak mıdır? Böyle bir insan bulmam mümkün mü?
Sakın beni yanlış anlamayın her kadın'a saygım sonsuz lakin ben böyle bir seçim yapmak istiyorum yoksa bir insanı kapalı veya açık olduğu için yargılamak benim ne haddime sadece beni dinime daha çok evirip çevirecek daha çok meyillendirecek bir insan olmasını istiyorum o kadar sizce böyle bir insan bulmam mümkün mü? Kapalı olan bayan arkadaşlarımızın da yorumlarını bekliyorum...

0|0
31

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...