Faça Attım. Aileme ne söyleyebilirim?

Faça Attım. Aileme ne söyleyebilirim?
Yaklaşık bir ay önce yaptım bunu. Şimdi de pişmanım. Bunu kapatmak icin dövme yaptırayım diyorum aileden tepki var. bir bahane bulsam diyorum Nasıl bir bahane düşünemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Güncellemeler:
Üniversiteye yeni başladım. Biraz merak Ta vardı. Can sıkılınca oldu birşeyler. bir bahane bulmam lazim. Hadi biraz kafa patlatalım 😕
(Güzellik salonlarına filan sordum lazer diyorlar. Fiyatı da baya tuzlu geldi malesef)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• çok derin değil gibi ama iz kalacak gibi. dövmelik bir durum yok. bak şimdi bu yeni yara izleri için jeller var " Scarex Jel " mesela git eczaneye sor, al hemen başla vakit kaybetmeden.

0|0
    0|0
    • Bakıp alıyorum yarın ☺️ bir şekilde azaltsa bile olur gözüme cok büyük geliyor. Dışardan bakınca küçük gibi Cidde'n

• sen ilacı kullan. lazer geçirecekse sonrada geçirir zaten. iyi sabahlar

• Tamamdır 😇

En İyi Erkek Görüşü

• Is kazasi filan de knk belkiiiiiiii inanirlar 😄

0|0
    0|0
    • Ya şimdi ne ısı diyecekler üniversiteliyiz şurada baba parasıyla yiyip içiyoruz :) Asla inanmazlar

• Arkadasin evini tasiyorduk orda kazayla oldu de. Yahu yalan mi yok de biseyler 😐😄

Kızlar Ne Diyor 3

• Kış günü kolunu nerde gorecekler yaza kadar geçer..

0|0
    0|0
    • Aynen sorun zaten yaza kadar. Ama geçmezse...

• cam kesigi de ama dumduz kesmisin be ablam git dogme yaptir daha az tepki verirler inan bana

0|1
    0|0
    • Zaten camla yaptım bunu 😄

• Bi' cildiyeye falan git. Krem mrem verir belki geçirecek. Oluşan kabukları da yolma.

0|0
    0|0
    • Su anda birşeyler kullanıyorum zaten bir şekilde ilerleme oldu da bunu söylemek te gerekiyor bir sure sonra. Ya da hiçbirşey demeden dövme yaptırcam 😕

• Özellikle kestim deme sende. Cam girdi koluma de.
      Benim bileğime girmişti cam 16-17 yaşlarındayken.
      Baya da derin kesmişti. Çekip çıkardım onu oradan resmen. Şimdi öyle büyük bi' iz miz yok. Çok çok dikkatli bakınca farkedilen küçücük beyaz bi' iz kaldı sadece.
      Sen ne için bahane arıyorsun anlayamadım ki ben.

• Bıçak üstüne duştum diyecek gibiyim su aralar da Nasıl oldu filan derlerse ayrıntıyı iyi ayarlamam gerek bizimkiler biraz fazla detaycı 😕

Erkekler Ne Diyor 3

• Oğullarının faça attığına inanmak istemeyecekleri için söylediğin düzgün bir yalana inanmak isteyeceklerdir.

Tel örgüde çıkıntı varmış halısahada, ikili mücadelede oldu falan gibi bir durum uydurabilirsin.

0|0
    0|0
    • Olabilir aslında mantıklı ☺️

• liseli lütfen

0|0
    0|0
  • facaya kolumu attım de ınanırlar :F

0|0
    0|0
Yükleniyor...