Bir baba ya da annenin en zor anı, hangi andır?

Bir baba ya da annenin en zor ani sizce nasıldır? Hiç anne ya da babanızın zor anlarını gördünüz mü?

Güncellemeler:
Allah ölmüşlerimize rahmet zor durumda kalan ana babalarımıza yardım etsin... ( amin )

0|0
24|8

En İyi Kız Görüşü

• Evlat acısıdır.. annemin gördüm ananemi kaybetmiştik tlfon geldi ve annem çocuk gibi ağlamıştı. anneme sarıldığımda sanki annem çocuğum gibi gelmisti ağlıyordu annesini kaybetmişti sarılıp ağladık ve annanemin evine gittik yere yatırmışlar üstünü örtmüşler annem bağırdı o ann anneeeeee diye açtı yüzünü öptü kokladı saçlarını sevdi sonra bende dokundum ananeme öptüm sevdim çok zor bir an ama en çok anneme üzüldüm o an ne zordu annesini kaybetmek.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fikrimce en zor anları , evlatlarının verdiği sıkıntılar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Gördüm. 9 yaşında bakması gereken bir kız çocuğuyla tek başına kaldığı gün. Benim için gizli gizli ağladığı o günü asla unutmam.

1|2
    0|0
  • kardeşim, babaannem, anneannem ve babam vefat ettiklerinde... annem her birine ayrı yandı ama en acısı kardeşiminkiydi.
    ben de yeni doğan evladımı hastanede bırakıp eve dönmek zorunda kaldığımda çok acı çekmiştim.

evlat, normal bir insanın en hassas yanıdır.

0|1
    0|0
  • Geçen hafta babam sinir krizi geçirdi, içinde o kadar çok şeyi tutmuş ki bir anda patladı (tetikleyici benim) işteki sıkıntılar benim problemlerim derken baya bir yorulmuş.

0|1
    0|0
  • Evet. Evladini kaybeden anne gordum. Gorulecek gibi degil

1|1
    0|0
  • ''Sen nasıl annesin/babasın'' lafını duyduğu an.

0|1
    0|0
  • Parasız kaldıkları zaman gerçekten zordu.

0|1
    0|0
  • Anne ve Baba için en zor an evlat acısıdır.

1|1
    0|0
  • Kızlarını evlendirdiği. Oğullarını askere yolladığı zamanlar bence

0|1
    0|0
  • Gördüm.
    Rabbim bir daha göstermesin.

0|1
    0|0
  • En büyük acı evlat acısıdır, kardeşimde ailem yıkıldı Allah göstermesin kimseye

0|1
    0|0
  • çocuğuna serum taktıran aile!!!

0|1
    0|0
  • Evlat acısı. Görmedim şükür

0|1
    0|0
  • caresiz kalmasidir

0|1
    0|0
  • Evet.. Anneannem vefat ettiginde

0|1
    0|0
  • Çocukları için her fedakarlığı yapıp en son ellerinin kollarının bağlı kaldığı o an.

0|1
    0|0
  • oğlunu askere gönderirken, kızını evlendirirken

0|1
    0|0
  • evlatlari caresizken ellerinden bir şey gelmemesi

0|1
    0|0
  • evlat acısı... 😞

0|1
    0|0
  • Çocukları üzüldüğünde

0|1
    0|0
  • Çocukların ergenlik dönemi

0|0
    0|0
  • Çocuklarını bır seyden eksık bıraktıkları, isteklerini karsılayamadıkları an

0|1
    0|0
  • Çocuğa anlatılmayacak olayları sorduğunda😂

0|0
    0|0
  • ya ben hasta olduğum zaman ve üzüldüğüm, ağladığım zamanlar onlar çok üzülüyorlar.. beni tesellide edemiyorlar.. yani hem onları hem kendimi üzüyorum elimde olmadan..
    kısacası en zor anları ben veya kardeşim hasta olduğumuz zamanlar...
    Allah daha büyük dert vermesin (amin)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir annenin en zor anı kızını kendi elleriyle evinden gelinlikle uğurlamaktır. Babanın en zor anı kendi büyüttüğü ile imtihan olduğu andır.

0|1
    0|0
  • ergen evladına doğruları anlatmak için sabırla ve sakince güzelce dil dökerken
    dünyanın en zor işidir hakikatleri göstermek

0|1
    0|0
  • İlk ve son kızının gelin olması ilk ve son evladının askere gitmesi ya da şehit olması

0|1
    0|0
  • Evladını yitirdiği an.

0|1
    0|0
  • Sevişirken çocuğa basılmak.

0|0
    0|0
  • Tamam iş üzerindeyken çocuğun kapıyı açması

0|0
    0|0
  • Evladını kaybetmesidir. Daha basit bir zor an diyorsan oğlunu eli fikinde yakalaması olabilir. :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...