Biri bana yardım etsin?

İyi geceler herkese.. Bunu daha önce yazacaktım aslında kendimi sürekli kötü hissediyorum.. Gerek geçmişte yaşadığım ilişkilerden, gerekte yaşadığım kötü olaylardan dolayı. Benim sanal hikayem 4. sınıfta başladı. Açtığım bir blogta başka bir kızın yazılarını falan alıyodum, ona özeniyodum hep teması falan işte.. Tabi o zaman da 9-10 yaşında mıydım neydim. Farkında değildim ne yaptığımın yani.. Sonra ortaokulda olmadık şeyler uydurup arkadaşlarıma söylüyodum işte fake hesap açıp falan filan onlara hakaret ettiğini söylüyodum bu fake hesabın. Bir anlık kararla 2 kişiyle çıktım, bilmiyorum.. Bilinçsizce yaptığım şeyler oldu ve şimdi bunlar için pişmanım. Ne yapıcam ben? Bana bil yol gösterin.. Ölmek istiyorum sadece..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eger pismanlik duyuyorsan kotu biri degilsin demektir. Bicok insan gencliginde pisman oldugu seyler yapar kimi biriyle iliskiye girer kimi sigaraya alkole baslar falan filan seninkide bu olmus daha kotu bisey olmadigi icin sukret tovbe et allah bagislar samimi tovbelerin hepsini eger gonulden bir tovbe edersen pismansan allah onun gunahini siler bidaha yapmaman sarti ile. Gencken insanlar cahilliklerde bulunuyo olmua bir kere kafana takmamalisin bence hayat devam eder :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bu iyi geldi :)

• Ergenlik doneminde insanlar cok acimasiz olabilir arkadaslariyla dalga gecmeler kendini ustun gostermeler ego falan bunlar ergenlik doneminde olagan seylerdir bundan pismanlik duymansa olgunlasmaya baslamanin gostergesidir. Ergenlik doneminde insanlar biraz daha cocukca dusunur olasi seyler :) takma kafana :)

En İyi Kız Görüşü

• ya ben 4. sınıfta ansiklopedi okurdum eğlenmek için millet nelerle uğraşmış ya. Canım şu an kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 17 yaşındayım.. Haklısın ama o zamanki akılla işte

• 17 yaşında herkes bir hatalarından pişman olma dönemi yaşar bir yıla kalmadan en geç lise bitince geçecek bu his merak etme. Sen sadece hatalarının üzerine bir yeni hata daha eklememeye bak. Zararın neresinden dönersen kârdır sonuçta canım :)

• Umarım her şey iyi olur teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• zamanla geçer bunlar

1|0
    0|0
  • Hicbisey icin ölmeye degmez gencliginin tadini cikartmissin simdide olgunlasiyorsun bosversene

1|0
    0|0
  • Ölme, kıyamam...

0|0
    1|0
  • Şimdi yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • 17 yaşındayım

• peki teşekkür ederim

• Reja ederim.

• ya sız ne kolay oluyosunuz arkadaslarına konuyu ac sakasına yaptıgını ve ozurunu dıle okadar

0|0
    0|0
    • Ama ortaokulda kaldı, şimdi gidip hepsine diyemem ki 4 yıl oldu neredeyse saçmaladığımı düşünürler..

• Zar duruyorsa sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...