Eşiniz sizden habersiz bebek aldırsa ne yaparsınız?

Kızlar sizde eşiniz bebeği aldır istemiyorum dese tepkiniz? Böyle durumda ne yapardınız eşiniz bebek aldırsa?

Bu sadece bir sorudur:)

0|0
53|99

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 98

• Güvenim ve sevgim biter o an.. boşanirim. Öyle bir kadınla bir geleceğim olamaz.. hatta muhtemelen çok sağlam bir tokat da atarim.. Bir erkek , doğum esnasında seçim yaPmasi gerekse , direkt eşini seçer.. Ama eşi doğacak evladına kendi inisiyatifiyle son veriyorsa, o erkek direkt çeker gider bence.. Benim çocuğumu taşıyıp doğurmaktan imtina eden bir insanla bir omur değil bir dakika bile geçiremem.. Hemen bosarim.. bu kadar net

0|1
    0|0
  • benım cocugumu oldurecek ınsanı yasatmam!!

2|3
    2|1
  • Boşarım direkt

3|1
    2|0
  • Öğrendiğimde her hangi bir açıklama şansı vermem.. Kesinlikle vermem.. Ailesine teslim eder, kalan kaderime razı olurum.. Affedilecek bir şey değil bu..

0|0
    0|0
  • Benden olan bebeğimi yoksa başkasındanmı? Ona göre cevap vereyim.. Başkasından ise kızarım, vurmam.. Uzun süre küs kalırım ilgilenmem sonrasında icabına bakarız. Eğer benden ise sebebini sorarım ve eğer psikolojik olarak iyi değilse bana söylemesini söylerdim ve azıcık olsa kızmış olurdum.. Sonrasında olayı tatlıya bağlardım..

2|1
    2|0
    • Senden tabiki

• Hayatimdakinden oldukca memnunum karekter olarak fakat bukadar insan tanidim ve insan iliskilerim cok iyidir sen tamamen palavracisin bu anlattigin sen degilsin kac kiz tavlama pesindesin😉

• @yendimkızbaşıma Beni tanıyormusun ki palavracı diyorsun ve bu sen değilsin diyorsun? Kişiliği tanımadan yorum yapıyorsun hakkımda. Senin yorumun düşünleriminin senin düşüncelerine uyup uymadığını ve sorunun çözümünü bulmak. Benim kaç kızla konuştuğum değildir. 😊

• cocugu yaparken birlikte degilmiyiz
    kaza olsa bile.. öyle derler
    yinede bunu eşiinle oturup öyle karar almalısın
    cünkü bebek aldırma bazen bir daha cocuk yapamayacak duruma gelmesine neden oluyor hanımların

1|0
    0|0
  • Hukuken suç işlemiş olur zaten. Birlikte yapılan bir bebeği kocasından habersiz aldıran kadın artık eş olarak görülmez, çünkü eşler arasında gizli saklı olmaz, olmamalıdır. benim başıma gelse, boşanırım ve mahkemeye veririm, gerekli cezayıda almasını sağlarım.

0|0
    0|0
  • Benım cocugumu öldürürse Ayrılırdım ve hakkımı helal etmediğimi söylerdim. Allaha da havale eder uzaklaşırdım

0|2
    1|0
  • Siz kafanızda neler kuruyorsunuz mk* bunlar nasıl hikayeler, bunları yapabileceğini düşündüğünüz insanlarla nasıl oluyor da evleniyorsunuz ne midesizsiniz ya, şimdi diyeceksiniz ki kurgu bu, kurgunun da sınırı var evladım gerçekten düşünmüşsünüz ki soruyorsunuz falan filan. Sözlerimi öğkkkk diyerek bitirmek istiyorum Allah da bin bir türlü belamı versin.

0|0
    0|0
  • sahibine geri iade ederim

3|0
    1|0
  • boşarım

1|0
    2|0
  • bir daha yaptırırm. :)

2|0
    2|1
  • İnsan hayatının korunmasını, İslâm Dini temel ilkelerden biri olarak kabul etmekle beraber, insanın en şerefli varlık olup, saygınlığı ve dokunulmazlığının muhafazası konusunda da ısrarla durur. İnsan hayatı ve yaşama hakkı, erkeğin spermi ile kadının yumurtasının birleşerek döllenmesi sonucu ceninin meydana geldiği andan itibaren başlamaktadır. Artık bu safhadan itibaren yaşamak, Allah tarafından verilmiş temel bir hak olup, o andan itibaren hiçbir kimseninki buna anne-baba da dahil, verilen bu hakka müdahale etmesine izin verilmemiştir.
    Başlangıçta anne-babanın çocuk sahibi olup-olmamak noktasında iradeleriyle seçme hakkı vardır. Yani, çocuk yapmak istemediklerinde gebeliği önleyici tedbirleri almalarına dinen izin verilmiştir. Ama korunmalarına rağmen gebelik meydana gelecek olsa, doğacak olan çocuğun yaşama hakkını elinden almaya hiçbir kimsenin hakkı yoktur. Çünkü, insanın var olmasını isteyen, yaratan ve ona ömrünü veren Yüce Allah’ın kendisidir.

0|0
    0|0
  • Tabi ki aldırmak isteye bilir, ama bunu benimle paylaşmayadan gizlice yapabilecek kadar sinsi biriyle evlenmem büyük ihtimalle.

Ayrıca çocuk aldırmış bir kadının bir kaç gün sağlıklı görünmez, saklanabilecek bir şey değil yani bu.

1|0
    0|1
  • böyle bir olayı benden habersiz yaptırırsa, acaba benden habersiz daha neler yapmış olabilir? Direk anasının yanına yolarım. Gitsin derdini ona anlatsın. Benim düşünce ve isteklerimi anlamayan bir kişiyle evlendiğim güne lanet ederim.

0|2
    0|0
  • Bende onu aldırırım hayatimdan hakim beyle..

3|1
    1|0
  • Yasal olarak eşin izni olmadan aldırması imkansız zaten. Ama yasadışı böyle bir şey yaparsa başına iş alır yani. Kurtulamaz benden :))

0|0
    0|0
  • Hele öyle bir şey yapsın bende onu evden aldırırım. Daha sonra yüce mahkemeden adaletin yerine getirilmesini umarım. Laf aramızda fazla vicdansızca mı oldu?

0|0
    0|0
  • Bende ondan soyadımı alırdım

0|2
    1|0
  • Bisi yapmam direk bosarım kanks

0|0
    0|0
  • Obaa.

0|0
    0|0
  • kendi seçimi yapacak bişi yok.. çocuğu doğuracak olan kendisi

3|0
    3|1
  • istikamet avukat

1|2
    0|0
  • ayrılırım

2|0
    0|0
  • Benim esim oyle bir sey yapmaz

0|0
    2|0
  • maalesef eşi değil fakat sevgilisi Bebek aldırmış erkekler çok
    Dikkat ederseniz adamlar demedim

2|0
    1|0
  • üzülürüm tepki gösterim neden evladımıza kıydın derdim vicdanin yok mu onun da doğmaya hakı var derdim

1|0
    0|0
  • Anne olmayacak kadından eş olmaz. Ordan çıkışta gitsin bir avukata boşanma davası açsın uğraştırmasın beni

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey yaparsa onu hayatımdan siler atarım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    68

Kızlar Ne Diyor 52

• Aldır dese aldırmam istemiyorsa boşasın canamı kıyacağım
    Allah korusun

8|2
    0|0
  • Asla izin vermem çok günah

1|2
    0|0
  • Büyük konuşmayayım ama bu bir ayrılık sebebidir. Olmuş bir kere kazayla da olsa bebek benim karnımda bu saatten sonra beni ve bebeğimi kabullenmeyen adamla ne yapayım? Defolsun.

0|0
    0|0
  • Böyle bir hakkımız yok kesinlikle birlikte oluyorsak birlikte kararlar alınmalı, eğer eşim aldır istemiyorum dese bile aldırmam bebekler çok tatlılar çünkü. 😊😍

0|2
    0|0
  • Ne curretle!

0|1
    0|0
  • Nereden aldırdın derim

0|0
    0|0
  • aldirmam

0|0
    0|0
  • Eşim nasıl Benden habersiz bebek aldırabilir ya bir de benden habersiz

0|0
    1|0
  • Başıma gelmeden konuşmak istemem
    Büyük ihtimal şiddetli bir kavganın eşiğinde olurum
    Aldırmam

0|0
    0|1
  • Babanin rizasi gerek..

0|0
    0|0
  • Korunsaydı çocuk istemiyorsa sığır. Böyle bir dünya yok. İstemiyorsan çocuksuz kadınla evlen dittir git derim

0|0
    0|0
  • Bosanirdim

0|0
    0|0
  • problem çıkarmam, aldırırım.

0|0
    0|1
  • Nedenini öğrenip, dogurmam için ikna ederim. Ikna olmuyorsa, bebeğimi babasız büyütürüm.

0|1
    0|0
  • Aldırmam

0|1
    0|0
  • Öyle bir şey diyemez sanmıyorum tahmin ettiğim kişi ile evlenirsem hele o hiç kıyamaz çok merhametlidir diyelim ki istemedi oturur güzel güzel konuşur ikna etmeye çalışırım hala mi istemiyor evladimdan vazgeçmek yerine ondan vazgeçerdim çünkü evladının ölmesi isteyen insan insan değildir

0|0
    0|0
  • Ne ara hamile bıraktım acaba diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Ben haber vermeden aldırmam.

0|0
    0|0
  • aldırmam

0|0
    0|0
  • Ya tedbirli olacağız ya da aldirmam. Gelmedi böyle bir olay başıma allah korusun.

0|0
    0|0
  • Birçok kişi için boşanma sebebi.

0|0
    0|0
  • Valla oğlan olacaksa kapı orda derm ben bakarım çocuğuma

0|0
    0|0
  • Gebertirim

0|0
    0|0
  • Aldırırım. Ben de istemiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Başına gelmeden kimse hüküm yargılar veremez.

0|0
    0|0
  • İsterse boşanma kararı alsın, bebeğimden vazgeçebileceğimi sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Düşman başına

0|0
    0|0
  • aldırmam bir dengesiz için böyle büyük bir günaha girmem

0|1
    0|0
  • Tek mi yaptım o çocuğu ortak karar önemli

0|0
    0|0
  • Esim istemezse de aldirmazdim