Var mı aynı olan? ve acaba nedeni nedir?

insanlara karşı çok kolay bıkkınlık hissediyorum ben ya.. yani şöyle anlatiim: bana herhangi bir kötülüğü iyiliği geçmesine gerek yok; kimseye, ilk tanıştığım biri bile olsa, çok fazla katlanamıyorum.. eskiden en azından kendi kafamda olan insanlarla sohbet etmek, konuşmak, ne bileym bir arada olmak hoştu ama artık kimseye belli bir süreden fazla katalanamıyorm.. bilmiyorum ne kadar anlatabildm ama hisseden anlar zaten.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıdık tanımadık herkesin sana bir fayda sağlamayacağını tecrübe edip anlamışsın. Ayrıca çoğu tadığın ve yeni tanıştığın insanla kah fikir uyuşmazlığı kah zeka-zihinsel uyuşmazlık yaşadığın için yavan geliyorlar ve anında sıkıyorlar seni. Resmen film izlerken çıkan reklam arası gibiler. Sende ki arkadaş/dost/sevgili boşluğunu dolduracak potansiyel birileri olmadığından bunalıyorsun.
    Peki çözümü nedir?
    Çözümü şu, benim yaptığımı yapıp rehberinden alayını silip hayatından çıkartacaksın. Bunu yapalı 1 sene oldu. Tamam yalnızlığın dibine vuruyorsun bazen birisiyle çok konuşmak istiyorsun, aylık 4000 dk konuşma 4000 sms ve 4gb internet kotan her ay kullanmadan yanıp gidiyor ve sen sıkıntıdan telefonun ses kaydedici programına kendi sesini hatta şarkılarını kaydedip kendi kendine gülüp sonra onları birine göndermek isteyip kimseye gönderemeyeceğini anladığın bir çöküyorsun ama olsun, yavan yalancı boş insanlardan iyidir yalnızlık (kafayı yedim)

1|0
    0|0
    • Yorumu gönderdikten sonra kesin eig seçer demiştim ve yanılmadım da :D

• hak ettin yani :)

• hak edilmeyen şey alınmaz, çalınır. çalmadığıma göre hak ettim, aldım. Zihnimin teriyle beynimin kıvrımlarıyla aldım. aldım işte vermem! :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 1

• M. ali erbil de artık her şeyden doyunca bir tek şu b. k u yemedim onu da yiyeyim demiş ve yemiş sonç kalp krizi.. doyumsuzluk belli bir nokta insanları bu hale getirebilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...