Eşcinseller biraz daha kibar olamaz mısınız?

Ya bu eşcinseller neden karşı cinse bu kadar kaba davranıyo tabi genelleme yapmayım da biraz daha kibar reddedemezmisiniz? Bugün arkadaşım başını omzuma koyup yarım saat ağladı be.. ama reddedildiği için değil hoşlandığı çocuk tarafından aşağılandığı için... Kız buna açılmış çocuk da alay etmiş kırmış kalbini ya biraz insan olun lütfen...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• genelde kırılanlar onlar olurlar ama bu tersi olmuş.. insanı bir durum aslında.. cinsiyet ya da tercihle ilgili değil..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir gay vardı sevgilimde gözü vardı. Beni çocuğa kötülemişti o geldi aklıma. 😂😂 rakip olarak görüyolar kızlara düşmanlar.

0|0
    0|0
    • hoşlanmıyolarsa hoşlanmasınlar kızlardan alay etmek nedir allah aşkına

• Açsınlarda döt delikleriyle alay etsinler

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunun eşcünsellikle alakası ne çözemedim gerçekten kişilik meselesi bu arkadaşın öküze denk gelmiş bence

0|0
    0|0
  • ya o onun kabalığı eşcinsellerle ne alakası var

0|0
    0|0
  • ben hiç bişeanlamadım eşcinsel diyosun kız ona acılıyor ne demek istedin mevzu ne yahu

0|0
    0|0
    • çocuk gay

• ya zaten cocuk hayvanmış neyin kafası kızda ki de piyasa adam kaynıyo hem cinsinimi bulmuş

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunun escinsel homoseksüel biseksüel diye ayrildigini düsünmüyorum bu karakterle alakali

0|0
    0|0
    • daha önce de denk geldim de onun için fikirlerinizi alıyım dedim

• kız bilmiyomuş ki sonradan öğrenmiş bulundu

• Tatlim tamam da cocuk kizin bilmedigini nerden bilsin😁😄 çocuk o an söylediyse demek cocuk saklamiyo ve bilindigini düsünmüs olabilir

Yükleniyor...