Faça atanlar saglıklı bir beyne mi sahiptir?

Faça atanlar saglıklı  bir  beyne mi sahiptir ?
Faça atanlar var mı aranızda? hangi ruh haliyle atılır? Faça atanların psikolojik durumu nedir sizce? hiç atmayı denediniz mi? Merak merak merak bugün tahmini 12 15 yas arası cocugun kollarında cok fena faça izlerine tanık oldum

Güncellemeler:
Tt

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere denediğimi itiraf edeyim. O zamanlar popüler olduğundan ve zihinsel gelişimimizin başlarında olduğumuzdan gibi geliyor bana. Tam gazı aldım ilk darbeyi vurdum ki: 'Ne yapıyorsun lan koduğum?' dedim kendi kendime. Ailem sağ olsun hafiften bilinçli yetiştirmişler beni de kurtardım kendimi. :D
    Bu tamamen zihinsel gelişimle alakalı bir durum, hoşlandığın kız senin farkına varsın diye çelme takıp bayır aşağı kızı yuvarlamaktan farksız bir zekanın ürünü gibi deliyor bana. :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendime ne olursa olsun kıyamam onun yerine camı çerçeveyi indiririm etrafı dağıtırım daha iyi :) Hic düşünmedim fakat çoğu kez şahit oldum

0|0
    0|0
    • Faça atarken mi sahit oldun ben daha önce hiç görmemiştim

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır mallar

0|0
    0|0
  • Hepsi içtikleri haplar yüzünden... Hani o hapı sende at aşırı duygusalla bağlıyorsun ve kendine zarar veriryorsn

0|0
    1|0
  • Yav nabacan elin p*ç psikopatlarini. Kafayı çeker atar. Çok mu merak ettin?

0|0
    1|0
    • Evet merak ettim arkadaşım psikopat bile olsalar hepsi ülke vatandası dogru yere ulaşmalarını isterim 13 yasındaki cocugun buna engel biseyi olmıcanı arkadaşım psikopat diyerek kenara atılmayıp bundan kurtulabilecegini düşünüyorum

• 20 yasına gelmş hala mantıklı düşünemiyosan beni ilgilendirmex beni ilgilendiren kısmı 13 yasındaki tuzaga düşmüş. cocuklar hala aklını kullanarak bişeyleri elde edememişsen yapabilecegim bişey yok

• Zaten benim durumum seni ilgilendirse bile, senin benimle ilgilenmen beni zerre kadar ilgilendirmez'di. Çünkü alayınızı bilirim. Herkezi tanıdım. Kimsenin yardımına boş laflarina nasihatlarina ihtiyacimiz yok. Heleki şimdiki namus nedir bilmeyen zinakaar ecdatlardan hiç bişey duymak istemeyiz. Kal selametle

• Özentilik ya Kardeşim küçükken bende atmıştım. bir kızı sevmiştim atmıştım. Sonuç kesik izleri boş işler

0|0
    0|0
  • sahip dğeildirlerr

0|0
    1|0
  • Bunu yapan kisiler ergen psikolojisine sahip, beynini kullanmayi bilmeyen, ileriyi goremeyen, geri kafali kisilerdir. Yaptiklari halti marifet sanarlar ama ileride buyuk pismanliklar yasarlar..

0|0
    1|0
  • Genelde arsız bela dinleyenlerdir :D

0|0
    0|0
  • o kafayı hiç anlamayadım

0|0
    0|0
    • Bende denebilir üzülüyorum sadece

• tiksindim kaçıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende bir cok kez elime bicak alip yapmaya kalkistim o an kendinden vazgecmis oluyosun zaten ama her seferinde durdurdum kendimi fiziksel acı diger acılarımı örtbas etmicek ki dedim bıraktım o an saglıklı düsünebilmek bünyeyle bilinçle alakalı diye düsünüyorum

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak kötü durumda olmayan biri onu yapmaz zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...