Sizce evrim geçirdi mi insanoğlu?

İnsan 46 kromozom ve bu değişmez denir o halde maymun polimiği nerden çıkıyor? Nedense de bunlar hep psikologların ortaya attığı teoriler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkes farklı teoriler atabilir ortaya böylece çözüme ulaşılmaya çalışılır. Maymundan gelen bazı insanlar var gerçekten düşünceleriyle. Benim teorim Allahım mükemmel ama kendimizi bozan eserlerinden biriyiz :D

1|1
    1|0
    • Şu dünyada bir gerçek herşey insanoğlunun hizmetine sunulmuş ve verdiğimiz karşılık ne inkar ve isyan ayrıyetten bütün bu muazzam çalışan sistemi çökertmek

• Çok üzücü

• Kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek bana dokunmayan yılan çok yaşasın mantığı olduğu sürece kaybeden daima insanoğlu teşekkürler sorumu dikkate alıp görüş paylaştığın için

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Düşün ki nasıl Türkçe yazılır onu bilmiyorsun zamanla bu değişirse evrim vardır. Dfgjh tamam şaka

Cahilliğine güldüm.
    1- Teorileri ortaya atan psikologlar değildir teorisyenlerdir.
    2- Maymun polemiği demeyelim de anlayacağın şekilde şöyle söyliyim; (milyonlarca yıllık bir süreç bu derin bir bakış atmak lazım.) şempanze ve insan 6 milyon yıl önce birbirinden ayrıldı ve böylece iki tür oluştu, ortak atamız orrorin tugenensis varken ne insan ne de şempanze yaşıyordu yani. Tabi ki bu bir anda olmadı orrorinin insana giden yolunda bilinen (*) 30 farklı tür var.
    Sonuç olarak insana giden yolda sadece modern düşünen insan olan homo sapiens türü hayatta kaldı.

Evrim yoktur demek kolay ama merak edip okumak araştırmak daha kolay emin ol. 😉

0|0
    0|0
  • evrim diye birşey yok tabiki

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...