Alt kattaki komsuları binadan nasıl attırabilirim?

Ya her gun gecenin bir vaktinde ses yapıyolar. Daha once uyardık ama degisen bisey olmadı. Üç erkek ogrenci kalıyolar nasıl attırabiliriz bunları. (Polislik bir durum olmasın ama)

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ev sahibine söyle

0|0
    0|0
    • Adamı gordugumuz yok ki tanımıyoruz bile

Erkekler Ne Diyor 17

• Ayıp ayıp.

0|0
    0|0
  • Biz de öğrenci evinde kalıyoruz kiracıyız. Yularıdaki dairenin sahibi olan komşular geniş aile yaşıyor 40lı yaşlarda bir manyak var, her gece bilgisayarın başında yurtdışı ile bağırarak konuşuyodu. Annesi var yaşlı kadına 3 kere şikayet ettim olmadı. Sonra bir gece çıktım dedim ki illa polis mi çağıralım. O günden beri kafamız rahat. Ama evinizde sadece kadınlar varsa apartman yöneticisi ile konuşun evin sahibi ile konuşun en olmadı 155. Ama tabii eşiniz falan varsa benim yöntem daha etkili.

0|0
    0|0
    • Bu arada önemli olan öğrenci olmak falan değil saygı ve apartman kültürü olması insanların. Öğrenciler de insan

• imza toplayın

0|1
    0|0
  • ev sahibiyle konuş

0|1
    0|0
  • O zaman ev sahibine söyleyeceksiniz

0|1
    0|0
  • gelip dövım mı

0|1
    0|0
  • 3-5 tinerciye para verin bunları temiz dövsünler 1haftaya gitmezdeniz yine döveriz desinler iş çözülür bir gece ansızın gidiverirler

0|1
    0|0
  • polıs karısmaz uyarır en fazla bence evde bulunan sızden bı erkek uyarsın nasılsa ögrencılermıs göz korkutsun

0|0
    0|0
  • Attıramazsın. Öyle bir hakkın yok.

0|0
    0|0
  • Nie attıracan bizimde yan taraf öğrenci kız var 3 tane gürültü yapıolar arada yapsın ne olacak diğer tarafta bekar biri var onunda arkadaşları gelio ses yapıolar napim hemen attırmak zaten

0|0
    0|0
  • gece geç saatlerde gidip kapılarına sıç ve öyle bırak :D

0|0
    0|0
    • Ahahhaa kedi b. ku koyyasammı diye dusundum :D

• kedi boku olmaz özellikle ishal olup sıçarsan daha tarzım değil olur daha çok yayılır ve daha çok koyar sıvı fok oyhhkkkk :D :D

• Kabahatler kanunundan işlem yapılabilir

0|1
    0|0
  • Binanin temele C4 yerleştir sonra binadan çık ateşle

0|0
    0|0
  • attırmak ne ya bir kaç kere daha uyar sen kimseyi evinden attıramazsın

0|0
    0|0
    • İnsan degiller yemin ediyorum ya insan olan bir kerede anlar geri.. lı bunlar

• İsleri vardir ne karisiyon 😄😄

0|0
    0|0
  • polislik olmayacak onu boşver binadan attıracak :D :D

0|0
    0|0
  • sağda solda bina varmı? Varsa yan komşuyum v. s diye ara polisi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Şikayet edin topluca

0|0
    0|0
  • Evlerini satın al

0|0
    0|0
  • sakın polis falan çağırmayın zaten adamlar takılıyor bence. uyarıyla çözülmez o iş.

0|1
    0|0
  • ev sahibi ile konuş bence. bizimde başımıza geldi. ama artık ses yapmıyorlar bir kere uyardıktan sonra :)

0|0
    0|0
  • benımde yan komşularım öyle sabahtan akşama oyun havaları dinliyolar gümbür gümbür sanki benim evimde dinleniyo geceleri yüksek sesle şarkı dinlyolar ay şikayet etmek için kapılarına gittim kapıyı bile açmıyolar :D

0|1
    0|0
  • Aynı sorun bende var. Şimdiye kadar saygıdan sustuk. Tepemize bindiler bir de üste çıkmaya çalışıyor görgüsüzler. Ay sinirlendimm

0|0
    0|0
  • İste buyuzden ahiret var

0|1
    0|1
  • İmza toplayıp dava açabilirsin

0|0
    0|0
  • Beledıyeye basvur

0|0
    0|1
Yükleniyor...