Yine hüzünlü bir şekilde dökücem kendimi hayatı detaya?

şimdi biz dünyaya geldik eyw yasıyoruz ama adalet yok fakir zengin farkı artı aile değişikliği ana baba ayrı aile paramparça böyle olmasını istemiyordum ama oldu işde ablamın gece 2 de eve gelmesini normal karşılıyorum artık değişik bir durum ilk başlarda çok kavga ediyordum ama artık normal geliyor çünkü kavgaa etmekden bıkdım sonra huzursuzluk olusuyor erkeklik kolay deilmiş bunu anladım hayatımdan ötürü isyan etmiyorum Allaha sükürler olsun ama yasadıklarımın beni erken olgunlasdırmasını bile düşünmem yetiyor dramatiğe vurmama ah be hayat şu dengesizliğin olmasa adaletin olsa çok iyi olucakdı 4 sene önce ki intihar düşüncelerim aklıma geliyoda harbiden bilmiyorum ya yas 22 cekingenliğimden konusma bozukluğumdan 1 sefer sevgilim olmuş oda 15 yasımda 1 ay falan sonra yol aldık adım yeminle gay a çıkdı bir sefer büyük bir hata yapdım adamın birinin bana karşı ilgisini merakdan arasdırdım çağırdı bir gün bürosu var sehirler arası otobus bileti veriyor bürosuna gitdim elektrikler yok güya aslında şüphe duyuyorum ama bana neden bu kadar ilgi gösteriyor merak ediyorum bana arka tarafdaki yatak odasını gösterme bahanesiyle götürdü kafası 1 milyon baya bir içmişdi sonra ben uzancam falan dedi uzandı ranzalar vardı uzandı bende baska ranzaya oturdum yok dedi yanımda dur falan dedi yok abi dedim ben böyle iyim falan adam yanıma geldi uzandı bende korkmuyomuş numarası yapıyomki bişey yapmasın sonra beni duvara kısdırdı dibimde uzandı falan elini atdı çüke bende korkudan hiç bişey diyemedim sonra eliyle sıkınca napıyon abi falan o esnada kalkmış tabi poposuyla beni duvara sıkısdırıyor falan sonra baya bir dil dökdü pantolununu çıkar rahat ol falan böyle iyi abi saol çıkarmıcam falan sonrada bırakdı bende hızla kapıya gidince korkduğumu anladı herhalde açdı kapıyı ogündür bu gündür gitmem yanına itin ama büyük bir aptallık yapdım arkadaslarıma anlatdım ama yanlış anlasıldım adım çıkdı amkkk

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...