Suriyeli öğrencilere 1200 lira burs verilecekmiş üstelik iş kuran suriyeliden 5 yıl vergi alınmayacakmış?

Arkadaşlar bu haberler doğru mu? Devlet kendi milletine böyle yardım etmiyor bu suriyelilerin özelliği nedir? peygamber dölü mü evliya dölü mü bunlar? Haram zehir zıkkım zift katran olsun bunlara verdiğim oylar.

0|0
29

En İyi Kız Görüşü

• Oy veriyorlar oy 😒 halkin vermedigi oylari bunlardan calinca haliyle cok degerlendiler ulkemizde. Bir soz vardir bilir misin turkiyede turk olmayacaksin diye. Cunku her turlu ayricalik yabancilara taninir.😒

0|0
    0|0
    • anasını bamyaya yim böyle ülkenin

• Mezun olunca çekip gidicem buradan ne olursa olsun buraya da umrumda değil artık.

• Aynen ben de oyle

En İyi Erkek Görüşü

• Türk halkınım yarısı açlık sınırın da yaşıyor adam gidiyor Suriyeli besliyor tamam beslesin birşey demiyoruz yazıktır günahtır ya madem içinde bu kadar yard hissi vardi niyr daha önce halkına yardim etmedin milyonlarca insanı mağdur ettin suriyeliler gelince ne oldu vahi mi indi onlara sahip çık diye Kendi halkına bakamayan herif gidiyor başka millete sahip çıkıyor bu nasıl ya

1|0
    0|0
    • Cunku niye biliyor musun? Kendi halkindan alamadiklari oyu bu multecilerden CALIP kendilerini sevindiriyorlar pardon kandiriyorlar.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla doğrumu doğrudur bunlardan herşey beklenir yaparlar yani şaşırmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Oha l-an bikerim böyle işi.

0|0
    0|0
  • Zannedmiyorum doğru olduğunu.

0|0
    0|0
  • Onlara giden her 1 kurusum zehir -zikkim olsun

0|0
    0|0
  • Sövünce de sövdü diyorlar. Haksizlik resmen haksizlik.

0|0
    0|0
    • Sövülmeyecek gibi değil ki.

• oy verirken bişey yoktu şimdi yok zam geldi yok suriyeliye burs verildi demeyin

0|0
    0|0
  • Bende helal etmiyorum. Bana burs bile verniyorlar.

0|0
    0|0
  • ya memleketinde turk olmak zulum oldu yaaaaa

0|0
    0|0
  • Suriyeli işinin b*ku çıkalı çok oldu zaten bu tarz şeyler de üstüne tüy dikmek oluyor artık!

0|0
    0|0
Yükleniyor...