Çirkinliğimden evden cıkamıyorum?

çok büyük güzelliğim yok ama yine azıcık kendime güzelim diyebiliyordum içimden şimdi o da gitti ve evden cıkmak istemiyorum evden markete gidemez oldum eski sevgilim bana çirkinsin dedi ve alay etti kalakaldım

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• cıkma ozaman bosver

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onun demesiyle sen cirkin olmazsin. Ozguvenini kaybetme.

2|0
    0|0
    • konu özgüven değil sevdiğim adamın alay etmesi

• Tabi tabi cok dusunursun ya :D @oksijen34

• Dimi dusunceliyim bn evet kuzum :)

Erkekler Ne Diyor 24

• istersen konusa biliiz gizli kulanıcı karsı cins olarak istedini sorabilirsin bana erkek arkadasın niye böyle yaptını asıl sebebib ne oldunu vs sunu unutma hiç bir kız çirkin deyildi yuuuh yalancı g. vat carpılcan demeyin dogru söylüyom bakımsız kız vardır çirkin kız yoktur kıza baktım ilk basta herkez onun ilen alay ederdi 130 kilo kaşlarında martı ucuyor moreli 0 dı dönüp dolasıp benimle konusuyordu keske hekez senin gibi olsa diyordu halden anlasa tabi benimde totom kalktı neyse gel zaman git zaman kız kilo vedi 65 kgye düstü yürüyüsle sporla vs yüz hatları belirginlesti makyajla yaptı yesil gözleri kırmızı dudaklaı ortaya cıktı vay an acını satım deyip arkadaslar tırnak yeme basladı kızı görünce bumu l an 130 kg diye olmus paris hilton diye bu isler böyledir ( bakımsız kız vardır magrada cıkma çirkin kız yoktur )

0|0
    0|0
  • Saçmalama her kadın guzeldir

2|0
    0|0
  • itin lafıya yol alınmaz

2|0
    0|0
  • nasıl gitti makyajı mı bıraktın.

1|0
    2|0
  • Bence senin güzellikle ilgili değilde, özgüvenle ilgili minik bir problem yaşıyorsun. Bununda sebebi eski sevgilin olabilir. Onun davranışinin adamlikla ilgisi yok.
    Birde en önemlisi, bu beden sana emanet olarak verildi ve geri alınacak. Sen ruhunu güzel tut...

0|0
    0|0
  • Eski sevgilin kendini Brad Pitt mi zanediyor. Madem sen cirkindin niye seninle sevgili oldu? Ortada buyuk bir sorun yok sen kendin buyutuyorsun gibime geldi.

0|0
    0|0
  • saçmalama

1|0
    0|0
  • Eski sevgilin adam değilmiş. Takma kafana. Çirkin kadın demeyelim, bakımsızsın diyelim. Bakım yap kendine.

0|0
    0|0
    • ya konu bakımsızlık değil bakımlıyım o değil sevdiğim adamın çirkin demesi

• Adam değil sıkıntı orada işte. Adam olmayan birinin lafını bu kadar takma.

• Görelim bir seni

1|0
    1|0
  • Cıkma ozaman

0|0
    0|0
  • Hicbir insan cirkin degildir rabbim amelleeimizi niyetimizi nefsimizi kalbimizi cirkinlikten korusun bunlar sirkin olursa ozaman Dis guzelligin guzel olsa neye yarar ve senin sevgiline gelince sen cirkin olsaydin ozaman sevgilin neden seninle konusup sevgili Olmuski Herkes kendine baksin

0|0
    0|0
  • Takma kafana bende çirkin biri olarak hiç ilgilenmiyorum böyle şeylerle hep güzel görecek değil ya millet birazda çirkin görsünler...

0|0
    0|0
  • sana birşey söyliyebilirmiyim şu an senin resmini o kadar merak ettim ki ve görmek isterdim inan Allaha dalga veya alay etmek için değil bakacağım neyin kuruntusu bu çok merak ediyorum yani çok içime dert oldu desem yeridir

0|0
    0|0
  • takma be kafana aman boşver güzel olsan ne olmasan ne dünyaya güzel olmak için mi geldin sanki amacın bu mu senin?

0|0
    0|0
  • Salla ya kim senle dalga geccek

0|0
    0|0
  • çirkinsen çirkin kalacaksın başka çaren yok

0|0
    0|0
  • senmisin çirkin alemsiniz taktıgınız şeylere bakarmısınız yaa çirkin oluver nolcak adriana lima sureti olsa ne yapardın merak ediyom çirkinken böye düşünüyosan

0|0
    0|0
  • onun a. koyim ben

0|0
    0|0
  • herkes güzel olmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • Madem çirkinim o halde niye benimle çıktın hüptirik diyemedin mi.

0|0
    0|0
  • çirkinlik kalpte dir,

0|0
    0|0
  • Oyle bir karaktersizle nasil sevgili oldun

0|0
    0|0
  • caps yok mu

0|0
    1|0
  • görmem lazım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ne biçim insanlarla sevgili oluyorsunuz bir kadına böyle birşey söylenir mi?
    Çirkinlik ve Güzellik göreceli kavramlardır sen kendine güven bence. Çok güzel de olsan o güzellik bir gün geçer gider yaşlanırsın o zaman da güzelliğimi kaybettim diye mi evden çıkmayacaksın. Gerekiyorsa psikolojik destek al çünkü evden çıkmayacak dereceye geldiysen durum ciddi bence.

0|0
    0|0
  • yaş kaç bebeğim senin

0|0
    0|0
  • benim hayatimda erkek arkadasim ya da bende hoslanan olmadi... ben okdar kendimi benmiyorum ki giyindime ozenmiyorum, cunku bliyom biri banna 2 kere bakamaz... ve burnumu kirmayi da becerdim.. burnu yamuk geziyorum... hahhaha
    ve baya esmer ve kIllI yim yani, yuzumde bile tu va, karnimda, gobegimde goguslerimde de anasini satiyimr.. babama cekdim hahahhaha... tam kezban gibi goruniyoum... ama hic birsey rahatimi bozamaz, disari gitmek istersem giderim... herseyi hadi ordan et YOLO... gorunmeyen biri olarak hosuma gidiyor ama cirkin diyince uzuliyorum bazenn...

0|0
    0|0
  • Bakımlı ol makyajsızken doğal halinle bile güzel ol. Kirpiklerine bakım yağları sür cildin pürüzsüz ve parlak olsun. Kaşlarını al almıyorsan da tarayarak dışarı çık. Saçlar doğal ve yüz şekline uyumlu. Hoş bir parfüm. Roll on kullan. Tırnaklarına manikür yaptır. Güzel giyin. Atkılar şapkalar botlar hepsini özenle seç. Küçük aksesuarlar kibar kolyeler kullan. Hep gülümse. Hafif bir rimel allık ve pembemsi rujla doğal makyaj yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • hepsini yapıyorum zaten sorun o değil sorun sevgilimin sevdiğin insanın alay etmesi

• karaktersiz o zaman zaman harcama onla

• bir ara bende oyleydim ama kendini tanimaya basladikca bakmaya basladikca guzellesmeye basliyorsun ama bu kim icin olduguna bagli populer kultur icin mi kendin icin mi

1|0
    0|0
    • ya konuda değinmek istediğim sevdiğim adamın bana böyle bir şekilde alay etmesi benimle

• Bu onun karakterini yansitiyor bence pek dikkate almaman gerekir oyle ya da boyle senin kusur sandigin heryere asik olan biri cikar merak etme

• Hemen terket bırak onu.. ne demek cirkinsin. . madem çirkin buluyordu neden çıktı senle? Bence özgüvenini yıkmak istiyor. .

0|0
    0|0
  • sen bunu dert ederken bu soğukta dışarda yatanlar var aç kalan var hastanede şifa bekleyen var gözü görmeyen var kulağı duymayan var konuşamayan var yatağa bağlı olanlar var bu halde şükredenler varken sana bir şey diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Aklı fukara olanın dili ukala olurmuş 😇👍

0|1
    0|0
  • Ya kafana takma kıskançlıktan oyel demiştir

0|0
    0|0
  • Ne büyük sorun

0|0
    1|0
  • hiç bozuntuyo vermicektin senin güzellik anlayışın nasıl dicektik hem agzından laf almış olurdun

0|0
    0|0
  • Aferim sana! Kim güzel ki her güzelin bir kusuru var hiç bir yerinde görmediğin insanın b ile ayakları kötü insanlar senle her zaman alay eder sen ne kadar da güzel olursan ol !!! hatalarınla yüzleş çık gezzzzzzzzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • fok yesin o.

0|0
    0|0
  • Bakma sen ona

0|0
    0|0
  • Bilerek yapmış kendine olan güvenini zedelemek için. Başarmışta. Akıllı ol.

1|2
    0|0
Yükleniyor...