Sorum italyanlar ve ruslarla alakalı?

İlk defa böyle bir soru soruyorum :)

Sizce türk erkeklerimi rus kızlarına daha layık
yoksa türk kızlarımı italyanlara daha layık?

Yorum serbest, siz kimi kime uygun görüyorsunuz ^^

Dipnot beni dahil etmeyin ben türk kızlarıyla türk erkeklerini birbirine layık görüyorum

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Turk erkeklerinin cogu bakire kiz isterken nasil rus kizlariyla evlensinler

0|1
    0|0
    • Bakir olanların bakire istemesi çok doğal

En İyi Erkek Görüşü

• rus kızları italyan erkeklere

0|1
    0|0
    • Türk kızları türk erkeklerine

Kızlar Ne Diyor 1

• Italya ya gitmis biri olarak soyluyorum turk erkekleri kesinlikle daha yakisikli yani. Biscolata reklamlarinda gorduklerimiz ozel secilmis italyan mankenler ve turkiyede de oyle ozel secilmis cok yakisikli erkekler var. Aslinda bu yorumu yapmamayi dusunuyorum ama yapacagim her ne kadar Turk erkekleri bizleri yerin dibine sokup yok rus kizi yok macar kizi diye olup bitse de napalim artik.

0|1
    0|0
    • öyle düşünenlerle muhattap bile olmuyorum bence suç sizde abazaların sizi elde edemediği için kızdırmaya çalıştığını anlamıyorsunuz azıcık duygusallıktan çıkmalısınız

• Duygusallikla alakasi yok. Turk kizi kezban turk kizi soyle yok gosterip de vermez vs vs yani yere goge sigdiramadiginiz rus kizlari ama sonunda evlendikleriniz turk kizlari. Tamam rus kizlari gercekten cok guzeller sapsari saclar uzun boy masmavi gozler bembeyaz ten evet cekiciler ama bu kendi yasadiginiz ulkenin kizlarini da bu kadar asagilamaniza ortam hazirlamaz beyler..

• yapanlara sor sizinkilerde az değil neyse uzatmayalım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...