Alışveriş yaparken pazarlık yaparmısınız? yapmıyosanız o halde şu yazıyı okurmusunuz?

- Ne kadar teyze?

-2 TL kilosu evladım.
-
1 TL olmaz mı teyze?

-1,5 TL olsun evladım.

-1 TL vereceksen alim teyze.

Teyzenin başi öne egilir mecbur vericek cunku evde ocakta tencerenin kaynamasi gerekir.

Avm'ye gidince 1 tl lik malı 10 tl ye alınca yedigin kazikla övünürsün ama teyzeyle pazarliga gelince cebinde ki parayi istiyicek öküzler var malesef memlekette. Pazarlarin kenarinda kiyisinda tek basina hayatla mucadele etmeye calisan yasli teyze ve dedeleri uzmeyelim lütfen.

alışveriş yaparken pazarlık yaparmısınız ?  yapmıyosanız o halde şu yazıyı okurmusunuz ?

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• bide malları dağıtan zabıtlalar olmasa ztn geçinme derdi olmasa o adam ya da kadın orada olmaz sen niye gidip dağıtırsınki milletin ekmek tekesini oradan alınan bir elma devleti ikiye bölüp parçalamaz ne bu celal

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu durumda pazarlık yapmam asla ama bir kıyafet alırken kesinlikle yaparım çünkü pazarlık yapmak sünnettir. Zaten onlar pazarlık fiyatı da koyuyorlar içine hani aldığın bir kazağı 50 tl ye pazarlık yaparak 35 bile alınır o kazak. Ama normal sebze, meyve alırken asla yapmam. Hele karşımdaki şu şekil bir teyze ise kesinliklle daha çok alır onu mutlu ederim.

0|1
    0|0
  • Allah aşkına bu teyzeden indirmmi istenir bee cebimdeki parayı çıkarır veririm bu tatlı zavalli teyzeye
    İndirim yapıyorum özellikle kiyafetcilerden ya adamlar bütün kirasını bizden çıkarıyorlar
    Geçen kapan alacaktim etiket fiyatı 350 dediler biz 250 den satiyoruz size 240 yaparız dediler. indirim dedik 230 son dediler çıkardım 220 verdim aslında o 20 yide vermeyektim sonra aklım basıma geldi

0|2
    0|0
  • Hiç bir yerde pazarlık yapmıyorum sonuçta emek var onlarda bizim gibi evine ekmek götürme derdindeler... :(

0|1
    0|0
    • helal olsun ama haddınden fazla olan şeylere yapılmalı bence ekonomımız beli

• :) Bilemedim ben sorgusuz para öderim pazarlık yapamıyorum :)

• ooo :)
      benimle evlenirisin :)

• kıyamam bu soğukta bile gelip para kazanmaya çalışıyolar

1|2
    0|0
  • çok haklısın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Boyle bir teyzeyle birak pazarliga girmeyi, fazla fazla alirim ki biraz kazansin o da. AVM'lere zaten gitmem pek.

0|1
    0|0
  • Bunu okumustum pazarlik yapan biri degilim yapmam da zten sonucta onu satan kisi para kazanmak evine ekmek goturmek icin orda 2 tl nin lafini yapan insanlar var ulkemizde bu cidden icler acisi bir durum

0|1
    0|0
  • çok haklısın knks şukunu verdim

0|1
    0|0
  • yo katılmıyorum pazarda indirim yapılmaz zaten pek avm lerdede öyle mağazaları gezip hangisi ucuzsa onu alırım

0|1
    0|0
  • evet çok haklısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...