Hava Harp Okulu için?

Bu yıl ygs den sonra hava harp okuluna başvuru yapacağım. belli bir puan barajını geçen herkesi mülakatlara çağırıyorlar zaten. sağlık olarak herhangi bir problemim yok. ama hem mülakat hemde sağlığın onaylı bir şekilde geçmesi için babamın tanıdığı bir tuğgeneral var. başvurusunu yapsın ilgilenirim demiş. şimdiden hava harp için umutlanmalı mıyım? yoksa hayallerim kırılabilir mi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Tuğgeneral tanıdığın varsa ve söz verdiyse umutlanabilirsin.

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkürler. içime su serpiliyor gerçekten. günlerdir doğru düzgün uyuyamıyorum zaten

En İyi Erkek Görüşü

• Ancak torpille girebiliyorsan girme zaten.

0|0
    0|0
    • Gözüm bozuk, suratımda iz var ya da başka bir engelimin olduğunu belirtmedim harp okulu için. bütün her konuda idealim. ama mülakat kısmında bir kaç rütbelinin verdiği bir karara bağlı hayatın. adam seni sevmezse red der çekilir. kime derdini anlatacaksın sonra? yanlış düşünce.

• Bu soylediklerin herkes icin gecerli. Firsat esitligi diye birsey var.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben de çok istemiştim 8. sınıfta ama elendim. Diğer yollardan girersen senin yüzünden giremeyen birinin bütün hayatını etkileyeceksin. O yüzden olursa olur olmazsa da çok çalış pilotaj kazan. Onda mülakatta yok sanırım

0|0
    0|0
    • Lisem bitti. 2015 ygs lys de kazandığım bölüme gitmedim sırf bu yüzden. ışıklar'da değil liseden mezun olarak düşünüyorum

• Torpilin varsa olma ihtimali var ama hava harpte asiri titizlikle inceliyorlar torpil olmadan cok zor

0|0
    0|0
    • Evet korkum da bu yüzden. deniz ya da kara da çok ayrıntı aramayabilirler ama burada kesin sonuç arıyorlar resmen. sağlık yönünden çok iyiyim ama şüpheler yiyip bitiriyor

• Aynen. Hayatımız hakkında başkalarının zevklerine göre kararlar almayalım, kendi hayallerimizin peşinden gidelim. Eninde sonunda pişman olsak bile en azından denedik elimizden geleni yaptık deriz

• Aynen oyle banada cok dediler psikolojin bozulcak olma pisman olcan ama ben yolumda yurumeye devam ediyorum onlar vazgecti artik karismiyorlar en iyisi kendi bildigini yapmak dedigin gibi pisman olsak bile en azindan kendi kararimiz deriz

• Neden torpil? kul hakkı yemeyin.

0|1
    0|0
    • Aşırı derece istekli olduğum bir konu. herşey mübahtır

• Erde olsak subayda olsak dönmek yok bu yoldan, var ol..

• Sağ ol sende var ol. Fotografında ki şanslı Türk Bayrağına kurban.

Yükleniyor...