Sanal ortamda daha rahat ve cesur mu olunuyor?

Gerçek hayatta sanal ortamda olunan kadar rahat ve cesur davranılıyor mu? Yoksa bu sadece sanal ortama mı özel? Yüz yüze bir konuşma olmadığından ve insanlar birbirlerini tanımadıklarından kendilerini daha mı açık ifade ediyorlar ya da olduklarından bambaşka biri gibi mi davranıyolar? Sizce öyle mi değil mi?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle öyle, görmediğin biri zihninde yarattığın imajdan öteye gitmiyor, bunu üzerine de her kişi duruma göre kendi ayarlarına göre zihninde oluşturduğu imajı şekillendirip o samimiyetle konuşuyor ya da ona savaş açıyor.
    Sonuç olarak da iki tarafın iletişimi de gerçeklik algısından ziyade soyut bir algıya göre şekilleniyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Herkes olmak istediği kişi olabiliyor. Ama ne olursa olsun düzgün insanların kalitesi belli oluyor 😊

0|0
    0|0
  • Bak kardeşim ben yüzüne baktığımda insanlara , kişilik analizi yapıyorum ve muhtemelen sevmediğim bir sürü huyları ortaya çıkıyor ve onlarla konuşasım gelmiyor açık söylüyorum genel olarak işyerinde cevap bile vermeye tenezzül etmiyorum fakat burada genel olarak insanlar kibar bir şekilde konuşuyor , yüzlerinin görmediğim için konuşabiliyorum.

0|0
    0|0
  • ben normal hayatta daha cesur daha çok konuşkanım burada kimsenin birbirini tanımadığı insanlara ne derdimi anlatırım ne eğlendirmeye çalışırım ne yavşarım ne sinirlenirim burası sağ üst köşeye basınca bitiyor ve diğer sosyal medya araçları içinde öyle

0|0
    0|0
  • Gerçekte herkes amele ama sanalda hep doktor mühendis

0|1
    0|0
  • Oyle olur genelde

0|0
    0|0
  • ben cesur falan değilim

0|0
    0|0
  • Ben heryerde aynıyım ama sanal ortamda biraz daha rahat oluyo sanki

0|0
    0|0
  • Geneli olduğundan farklı..

0|0
    0|0
  • Sanal bitane. sanal gibisi var mı ya ne güzel istersen yatların istersen katların oluyor. İsmini ister ali istersende aliye koy. Sanalda kralsın be olum

0|0
    0|0
  • Sanal ortamda insanlar içlerindeki tum duyguları paylaşabiliyor yaşıyabiliyor.. Genelde hep bunlar bastırılmış duygulardır.. Sanalda bunlari yapan insanlar reelde yapamiyordur

0|0
    0|0
  • Yüz yüze gelince hihihihi olur.

0|0
    0|0
  • valla bu konu karakter meselesi :)

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ben kendime bakarım

0|0
    0|0
  • Yok ya gercekte nasilsan sanalda da öyleyim...

0|0
    0|0
  • geneli sanal ortamda daha rahat oluyo :D

0|0
    0|0
  • Hayır konuşalım dm atarsan

0|0
    0|0
  • şu an o kadar cesurum ki bir roket atara karşı durabilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şahsen ben sanal ortamda kendimi ifade etme açısından yetersiz kalıyorum birebir yüzyüze konuşmalarda daha rahatım

0|0
    0|0
Yükleniyor...