Yakın arkadaşımın sevdiği çocuktan çok hoşlanıyorum ama arkadaşıma sadık olduğum için içime atıyorum?

Çocukta yanıma gelip gelip bebeğim falan diyo sarılıyo falan içim gidiyo ama git falan diyorum arkadaşıma ihanet etmemek için. Daha fazla tutamam gibime geliyo ama ya unutmak için ne yapmalıyım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşına saygısızlık etmemekte doğru yoldasin. sevgili durumları gelip geçicidir. arkadaşlık kalıcı. bunu aklından çıkarmadığın surece vericegin kararlar daha sağlıklı ve yerinde olacak. böyle dewam :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• unutmana gerek yok, hoşlanmakta arkadaşına ihanettir
    o yüzden bukadar sıkıntı çekmene gerek yok, arkadaşın gerçekten arkadaşın olarak gördüğün birisi olsaydı hoşlanmayı geç adama bakamazdın ama abi diyorum ben kızlardada iş bitmiş artık diye..
    ne diyim senin gibiler evlerden ırak

0|0
    0|0
    • Ya hayır bak biz daha uzun süredir tanışıyoruz çocukla arkadaşımla daha yeni tanıştık yani ben uzun zamandır hoşlanıyorum ama şimdi arkadaşım bana güvendi anlattı saygısızlık etmek istemiyorum içime atıyorum daha önceden bilseydim bu kadar kaptırmazdım kesinlikle Gönül ota da konuyor boka da

Erkekler Ne Diyor 4

• şöyle bir gerçek de var. bir insan birine cenazede bile aşık olabilir yani yadırganmamalı bu. fakat sonradan kazanılan bir hisse seninkisi o sıkıntı.

0|0
    0|0
  • Cocukdan uzaklas tamamen

0|0
    0|0
  • Sen nasil bir malsin la? Baska erkekmi yok nedir sizdeki bu aptallik her gordunu adam sanmalik l havle

0|0
    0|0
  • nalesef bir ilaci olsaydi unutmanin. bizde eczaneye giderdik ;D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzak dur arkadaşına ihanet etmeye değmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...