Kapat

İngilizcemi nasıl geliştirebilirim?

İngilizcemi daha da geliştirmek istiyorum önerileriniz nelerdir?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Inglizceni gelistirmek icin bol bol alt yazisiz film veya dizi izle ve tabiki suanki seviyene gore yani iyi degilse cizgi film bile olur. Sonra kitap oku. Birde konuscak birilerini bul ve bu kisiler kesinlikle Turk olmasin :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben dizi filmlere bayılırım ve asla dublajlı izlemem. Yaklaşık 2 yıldır izliyorum ve dizilerden yavaş yavaş anlam çıkarıyorum. Yavaş yavaş bir şeyler benimsiyorsun.
    Onun dışında taylandlı bir kızla konuşuyorum 8 aydır. Sağolsun bana yardımcı oluyor :)
    Ama benim tavsiyem kursa git. Benim imkanım yok gidemiyorum o yüzden. En hızlısı bu şekilde olr

0|0
    0|0
  • İngilizce seviye sıfır olarak bir şey diyemiycem 😄

0|0
    0|0
  • şarkı dinle kanka

0|0
    0|0
  • çizgi roman oku ingilizce alt yazılı dizi film ne olursa izle geniş bilgi istersen mesaj atavilirsin.

0|0
    0|0
  • kurs falan al. sonrada e2 ve tlc kanallarini izle

0|0
    0|0
  • Yazları dil okuluna git turkiyede bu is zor bro

0|0
    0|0
  • bir ingiliz ile sevgili olarak ne demişler dil dile değmeden dil ögrenilmezmiş <3 eic seçebilirsin çekinme seç :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En basitinden yabanci diziler belli bir yerden sonra alt yazilara bakmadan da anlayabiliyorsun ama ben daha da gelistirmek istiyorum dersen dil okullari faydalidir hem bazilari sertifika da veriyor en azindan benimki ileri de mutlaka lazim olur sertifika

0|0
    0|0
  • Ben geliştirmek değil de nasıl öğrenebilirim diyorum şu an umarım güzel bir çözüm bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...