TELEFONUM DİNLEEMDE?

Telefonum polis tarafindan dinlemede yani ailem bana öyle söyledi şimdi polisler sadece aramalarimi mi dinliyor yoksa özel mesajlarimi da görüyor mu? Kimseye mesaj atamiyorum

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• 9-A'dan Beren Su'nun dramını dinlediniz.

Korkutmuşlar seni asddfhh

3|1
    0|0
  • Benim telefonum yıllardır dinleniyor yankı dışında bir problem olmadı. Şimdi dinleme olayı şöyle yürür, otomatik takip sistemi vardır bazı kelimeler konuşmada geçtiğinde twlefonun otamatik takibe alınıt fakat bu binlerce belki yüzbinlerce kişinin takıldığo bir durum ve sana zararı olmaz. Birde teknik takip vardır ki bu örgüt vs gibi bir suçtan şüpheliysen veya şüpheli biriyle sık görüşmen varsa, bir dava dosyasında adın geçiyorsa olur ve mahkeme kararıyla takibe alınır mesaj, arama aklına gelebilecek tüm platformlarda izlenirdin bufa senin için pek mümkün görünmüyor.. İçin rahat olsun, konuşurken arada Ankara aradan çekil de kovala bişey olmaz😂😂

0|0
    0|0
    • Ya sevgilimle ayrimak icin yaptilar ailem polise gittiler bir mahkeme karari olmadi korkutmak icin yaptıklarını düşünüyorum mesajlari görmesinler yeter

• sadece aramaları

0|0
    0|0
  • Eger esrar v. b falan yasak islere girmediysen rahat ol

0|0
    0|0
  • iyi işletmişler seni

0|0
    0|0
  • her tür şeye bakıyordur onlar

0|0
    0|0
  • Mesajda sorun olmaz ama genede tedbiri elden bırakma suç içerikli konuşma

0|0
    0|0
  • zeki mürende bizi görecekmi

0|0
    0|0
  • Bence deneme mesajı at eğer dinliyorsanız 100tl borç verir misiniz diye yaz yolla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Niye dinliyorlarmış çok merak ettim 😂

0|0
    0|0
  • sence ailenin dedigi dogrumu? onu düşün once😄

0|1
    0|0
  • Niye dinlemedeki?

0|0
    0|0