Erkekler lütfen bunu yapmayın !!! Sizde bana katılıyormusunuz?

Hem bu sitede hemde bu site dışı bir yerde kızlara saçma sapan mesajlar atmayın hatta hiç mesaj atmayın nedenleri;
1-Dışarıdan çok gereksiz ve abazan görünüyorsunuz.
2-Aşırı tavan yapan ego. Bu da demek oluyor ki tanışma şansınız çok çok düşüyor.
3-Azıcık ağır başlı olun o nedir öyle kölen olabilirmiyim?
4-Kimseyi rahatsız etme hakkın yok.
Bana katılan var mı?
Karşı çıkan var mı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Fazlaca katılıyorum okumasam bir ayda rahat 80'den fazla mesaj birikiyor. İnsan kendini kötü hissediyor nedense. Rahatsızlık verici bir durum. Düşünsene sürekli tanımadığın adamlar direkt 'napıyosun? :) nasılsın? :)" tarzında dümdüz mesaj atıyor. Biz de insanız be insaf.

0|0
    0|0
    • Hayır birde sanane ya sanene demi? nasılsa nasıl iyiyse sanane kötüyse sananee çok fazla sinir oluyorum. Ben sizin neler çektiğinizi biliyorum. Gözlemlemem içinyan bir hesap açtım gelen mesajları okurken yüzüm kızardı.

• Bu zamana kadar hiç bir kıza ilk mesaj atmadım çevremde onlarca kız varken sanala ihtiyaç duymam zaten :)) nuri alço

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• evet ya lütfen profilimde cevap vermiyorum yazdıgım halde hala mesaj atyosunz

0|0
    0|0
    • Ben sizin neler çektiğinizi biliyorum. Gözlemlemem içinyan bir hesap açtım gelen mesajları okurken yüzüm kızardı. :(

• haklısın köle ne ya dshs

0|0
    0|0
    • Gelen mesajlara gözümle şahit olmasam hayatta inanmam adam gelmiş önünde diz çöküp ayaklarına kapanmık istiyorum diyor neden diyorum hükmedilmek hoşuma gidiyor diyor böyle sapık ve aç bir ülke daha görmedim

Erkekler Ne Diyor 1

• Karşı çıkıyorum 2 yüzlü olmasındansa bırakta gerçek yüzünü görelim

0|0
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsun

• Yolda yürümüyorlar mı? gelsin sapığın teki kız kardeşine veya ablana tecavüz etsin sonra bende sana gelip pişkin pişkin diyim ki adamın suçu yok iki yüzlülük yapmadı direk belli etti huyunu ve yaptı helal olsun !!!1

• Çok acaip mal bir insanmışsın öyle böyle değil tecavüzle napıyon tanısakmı mesajını kıyaslaman bu mallık seviyeni ortaya koyuyor

Yükleniyor...