Babanız annenize vurdumu dövdümü ?

Hiç şait oldunuzmu ne tepki verdiniz mesela? Detay kısa

0|0
26|26

En İyi Erkek Görüşü

• çok kavga etmedikleri için bir defa anneme terlik attığını gördüm lızdığımdan evden kaçmıştım küçükken :D ondan başkada olmadı şükür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Öyle bir şey olsa babamdan nefret ederdim heralde. Karşılıkta verirdim şu an büyüdük sonuçta.. Hiç böyle "babadır yapar" falan düşüncesinde olmadım.
    Babaysa babalığını bilecek düşüncesindeyim.

Annem böyle bir şeye izin vermez :D
    Babamda hayatı boyunca 2-3 defa bağırmıştır.
    Sessiz sakin bir adam. Çok sinirlenirse en çok odasına gider uzanır.

0|0
    0|0
  • Şiddete karşıyız ailecek.

1|0
    0|0
  • Hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Şahit olmadım.

0|0
    0|0
  • 15 yaşındaydım babam sofradan kalkıp anneme vurmaya yeltendi. Masanın arkasından kalktığım gibi "Napıyon senn" diye bağırmam bir oldu. Vursa orda Allah ne verdiyse indirecektim. Tam hatırlamıyom elime bişey aldıydım heralde. Sonra bıraktıda allahtan bişey olmadı. Ama ben sinirlendim çıktım evden konuşmadım babamlada 1 hafta on gün falan. Annem en son ikna ettide konuşmaya başladık.

0|0
    0|0
  • o babanın aklını alırım aklını yanımda hiçbir erkek kadına el kaldıramaz örnekleri çok

2|0
    0|0
  • Hic gormedim, babami doverdim. zaten oyle bir sey olsa.

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim, Duymadım.

0|0
    0|0
  • hayır asla

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • beni ve ablamları öbür odaya götürür döverdi o bağırma sesleri hale kulağımda çınlıyor ablamlarla birbirimize bakışımız hale unutmadım

0|0
    0|0
  • Hayır asla.

0|0
    0|0
  • bizim ailemizde kadına el kalkmaz

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • yok artık küfür dahi etse boşar la annme

1|0
    1|0
  • babam haksızsa dayak yer ve hadi ordan olup giderim evden amelelik yapar geçinirim en kötü..

0|0
    0|0
  • eliyle değil ama laflarıyla fazla döver. Yakında ben girecem.

0|0
    0|0
  • babam anneme vuracak ha anam keser la onu ozaman eyer eve girebilirse

0|0
    0|0
  • çok kavga ettiklerini gördümde hiç vurduğunu görmedimm vuramzda biz bostan korkuluğumuyuzz ki vura

0|0
    0|0
  • babam oldugunu unutur dalarimda bizim evde genellikle komutan annem ya dayak yiyen babam oluyor :-)

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca elini kaldırmadı.

0|0
    0|0
  • bu zamana hiç şahit olmadım

0|0
    0|0
  • Küçükken olmuştu 😞😞

0|0
    0|0
  • Abim ve ben varken o iş o kadar kolay değil 😊

0|0
    0|0
  • Olmadı olursada elini kırarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• 1 defasında annemin boğazını hafif sıkıştırırken gördüm ama içkiliydi farkında değildi kendinin. Görünce bağırmaya başladım. Snir kriziydi galiba çünkü boğazım yırtılırcasına bağırıp titremeye başlamıştım babamda yüzüme yarı korkmuş yarı şaşmış gibi baktı. Geri çekildi

0|0
    0|0
  • Hayır babamı birini doverken görmedim ama dedemin gördüm dedem çok pis dayak atıyo lan* Allah onun elinin ağırlığından korusun :D

0|0
    0|0
  • Evet oldum.

0|0
    0|0
  • 7-8li yaşlarımdayken bir kere itmişti annemde yere düşmüştü bunu hiç unutmuyorum bidaha da böyle bir olay olmadı

0|0
    0|0
  • Hayir biz siddete karsiyiz

0|0
    0|0
  • Tokat atmıştı eskiden

0|0
    0|0
  • Bizde işler tam tersi. Annem gözümün önünde babama bıcak çekmisti benim verdigim ilk tepki çığlık atmak oldu tabiki sonrasinda annemi sakinlestirip babami disari gonderdim. Yaşanırken cok acı olan bu olayı şu an gülerek hatırlıyorum jdjs

0|0
    0|0
  • Hayır çok şükür

0|0
    0|0
  • Oldu ama net hatirlamiyorum tek hatirladigim bir kere annemi mutfaga kilitlemisti sinirledigi icin. 3 yasindaydim.

0|0
    0|0
  • o zamanlar küçüktüm bişey yapamazdım.

0|0
    0|1
  • Dövmedi hayatında 1 kere ağlattı ve kanser etti

0|0
    0|0
  • Hayır tabii ki saçmalama

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Cahil değil.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır olmadım

0|0
    0|0
  • hayır dövmedi

0|0
    0|0
  • Hic yapmadi

0|0
    0|0
  • Hayır şiddete karşı bir aileyiz

0|0
    0|0
  • şükür yok

0|0
    0|0
  • Zavallı annem az mı dayak yemedi? Ona kalkan el kırılsın. Canımın içi o benim. Babamdan sırf bu yüzden nefret ediyorum. Oklavayla Kemer'le her yerini morarttığını bilirim. Çocuktuk gözümüzün önünde döverdi bir şey yapamazdık ağlardık. Bir keresinde soyup dövmüştü o gece beni uyandırdı annene bak dedi. Halbuki annemin bir suçu yokmuş. Babamın pis mesajlarını görmüş annemi onu gördüğü için dövmüş.

0|0
    0|0
    • Yazıklar olsun o babaya. çok çekmiş kadıncağız :(

• @lavinia30 hepimizin kahrını çekiyor güzel anam.

• Hayr babam yok

0|0
    0|0
  • evet olmuştu öyle bir şey tuttum yakasından zaten bağırma çağırma ayrıydıama yakasından yapıştım adam mı oldun falan haketmişti ve hiç pişman değilim erkek diye her hekkı göremez kimse kendinde

0|0
    0|0
  • Benm elimden bisey gelmezdi. Cunku gucum yetmezdi. Ama erkek kardesim o meseleyi kokunden cozdu. El yumrugu yemedigi icin kendi yumrugunu buyuk zanneden babam kardesimden yedigi yumrukla vazgecti anneme ettigi eziyetten

2|0
    0|0
Yükleniyor...