Eşiniz evlenince "Bizim evde yaşa" dese?

Sorum özellikle beylere.

Beyler, eşiniz size, "Evlenince bizim evde annemle, babamla ve benimle yaşa," dese, tepkiniz ne olurdu? Yani "iç güveyi, (güveysi?)" olma durumu.

Kızlar, siz de böyle bir şey teklif eder miydiniz eşinize?

Ben cevap veriyorum, etmezdim. Nasıl ki ben onun ailesiyle yaşamaktan hoşlanmazsam, o da benim ailemle yaşamaktan hoşlanmayacaktır, eminim.

• Yaşarım, eşimin teklifini kabul ederim.
    15% (8)40% (19)27% (27)Oy Ver
  • Yaşamam, eşimin teklifini reddederim.
    63% (34)53% (25)58% (59)Oy Ver
  • Görüşteyim. (Kızlar için :D)
    22% (12)7% (3)15% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bir durum var ona farklı hayat ev sağlayamıcaksam evlenmiyim bekar kalıyım ben onun anne babasıyla aynı binada oturabiliriz belki ama aynı evde yaşayamayız bence üst katında biz oturalım anası sarma börek getirsin muhtemelen bizim hanım dırnanımı yeni boyadım ojem var dur diyecek aç kalmayalım bari :D :D

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben teklif etmezdimde kabulde etmezdim teklif edersem kendini kotu hissederdi eminim onu adim gibi taniyorum. kabul de etmezdim cunku bende orda bir nevi dislanacaktim kaynanam KAYNANAPOWER acicakti falan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yaşamam, eğer evlilik düşünmüşsem eşimle birlikte mutlu ve rahat edebileceğim bir ortamda hayatımı sürdürmek isterim.
    Ben onun ailesiyle ya da o benim ailemle yaşadığı sürece rahat bir şekilde hareket edemeyiz ki.

2|0
    0|0
  • Yaşar, hatta tüm ev işlerini de yapardım ama şimdi yanımda olsa ana avrat söverdim o arkadaşım kadına, tüm kadınlardan nefret ediyorum.

1|2
    0|1
  • Yaşamam kesınlıkle 1 evde 2 aile olmaz. Ayrıca yeni evliyim ben evimin içinde küçük öpücükler iltifatlar vs. şeyler yapılmayacaksa ben nıye evleneyım ki

1|0
    0|0
  • Kendi evim varken neden başkasının evinde sığıntı gibi yaşayayım gibi

1|0
    0|0
  • Tabi ki hayır herşeyin bir adabı usulu var. Ya başka eve çıkılır ya da kız erkeğin ailesinin yanına yerleşir. Eski köye getirilen yeni adetleri sevmem

1|0
    0|0
  • asla yaşamam olmaz..

1|0
    0|0
  • Yaşamam, eşimin teklifini reddederim.

1|0
    0|0
  • İçgüveysi olmak pek hoş bir duygu olmaz sanırım, tabi eğer aile çok sevecen hoşgörülü temiz insanlarsa işin rengi değişir

1|0
    0|0
  • Bilmem düşünmem gerek

1|0
    0|0
  • kesinlikle redderdim :)

1|0
    0|0
  • panda yavrusumuyum ne oyle gel benimde evimde yasa...

1|0
    0|0
  • Sonra da ben adamım diye mi dolanacağım

1|0
    0|0
  • Burası bize göre değil. Benim eve gidelim aşkım <3 :*

1|0
    0|0
  • Yaşarım ya ne güzel 😀

2|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak lazım yaşamam diyip

1|0
    0|1
  • Tabi ki yaşamam. Cinsel hayatımı rahat yalnız kalabileceğim evde yaşamak isterim.

1|0
    0|0
  • Yaşamam , Kadının Yeri Kocasinin Yanidir :)

1|0
    0|0
  • evde kimse olmayacaksa memnuniyetle ;)

1|0
    0|0
  • bir süreliliğine evt derdim.

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Eğer annesi babası bakıma muhtaçsa kalırım ama değilse kalmak istemem 😕 Yani birimde evimiz olsun di mi 😢 Çok şey mi istiyorum ben 😢

1|0
    0|0
  • Bir yuvada iki aile barınması hoş değil aslında.

1|0
    0|0
  • Asla etmem herkesin evi yurdu ayrı olmalı

1|0
    0|0
  • Böyle bir teklifte bulunmam ki bende istemem benim ailemle yaşasın. iç güvey çok saçma geliyo bana

1|0
    0|0
  • Hayır, teklif etmezdim

1|1
    0|0
  • eğer ortada istisnalar yoksa ayrı bir evde oturmak kadar güzel bir şey yoktur :)

1|0
    0|0
  • Fakir ezik erkek kabul eder başka kabul eden olmaz

1|0
    0|0
  • kaynana kayinbaba sıkıntı 😕

1|0
    0|0
  • Ona böyle bişey teklif etmem zaten. kendi evimizin olması gerek

1|0
    0|0
  • yürü git işine derdim