Sosyal Medya İyi mi Kötü mü oldu?

Sosyal medya barbarlık çağını mı yaşıyor? Soayal medyanın amacı sınırsız bir dünya yaratmaktı bir birine düşman olan görüşler hakkında bile özgürce yazılıp düşmanlıkların anlamsızlığıkeşfedilecekti ama tersine gruplaşma nefret dili kamplaşma arttı bu geçecek mi yoksa sona mı geliniyor insanlığın
Sosyal Medya İyi mi Kötü mü oldu?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Facebook denen gereksizliği telefonumdan bile sildim. Artık o kadar bir rahatsız edici gelmeye başladı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanlığın kendisi değişmediği müddetçe gittiği heryere düşüncelerini de yaymaya devam eder, bu ister internet olsun ister başka bir gezegen.

1|0
    0|0
    • ama eskiden kültürlerin bir birini tanıma imkanı yoktu internet bu durumu değiştirebilirdi benim anamadığım neden bunun tersine herkes kendi dogmasına dahada sıkı sarıldı nefret etmeye daha yatkınlaştı gruplaşma hiç bu kadar kolay olmamaıştı

• bazen hesaplar tutmaz yapacak bir şey yok maalesef ama bu güne kadar olduğu gibi insanlık bu konuda da ideali zamanla bulacaktır.

1|0
    0|0
    • barbarlık çağını yaşıyoruz değişecek mi yoksa yasal zorunluluk mu getirmek lazım nefret suçu kapsamına almak mı lazım bazı söylemleri?

• ne yaparsan yap tvleri kontrol edebilirsin ama interneti edemezsin.

• Sıkıcı ben hepsini kapattim

1|0
    0|0
  • %70 kotu

0|0
    0|0
  • iyi iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...