Diyanet Müslüman Olmayanla Evlenmeyin Diye Fetva Vermiş?

Allah herkese mercedesten fetva vermeyi nasip etsin kardeşlerim :D Bu diyanet bakanımızın mercedesine adriana lima binip evlenme teklifi etse ne cevap vereceğini çok merak ediyorum diyanet bakanımızın hahaha sizce ne tepki verir?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyi geçtim Diyanetin böyle bir yetkisi olmamalı şayet laiklik varsa. bu arada Laiklik dinsizlik değildir laiklik dinli dinsiz herkesin bir arada yaşama sözleşmesidir iyi akşamlar

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bakan değil, başkan o. Diyanet İşleri Başkanlığı...
    Ve böyle laubali bir soru ancak bilgisizlikle olur.
    Meseleye gelince; dilediğinle evlenmekte serbestsin. Bir yasa, kanun vs yok... rahat ol! İnancı islam olanı vicdanen bağlayabilecek bir fetva. Niye rahatsız oldun?

0|0
    0|0
    • başkanımız içimizi açıyor çok aydınlatıyor bizi o yüzden şükranlarımı sunuyorum ona

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Gerçek islam bu deyil evladım bu deyil, olsun peygamberimiz gibi deveye mi binelim aaa milletimiz nasıl olsa parayı bize hoş görüyor tabi ki mercedese binicez tofaşa binelim de altın klozete sıçan araplar gülsünler mi aaaa.

0|0
    0|1
  • sapla samanı karıştırmayın diyanetin fetvası müslüman olana ayrıca erkekler kitap indirilmiş din mensubu kadınlarla evlenebilir kadınlar evlenemez

0|1
    0|0
Yükleniyor...