Kim inanır kardeş olduğumuza?

Merhaba arkadaşlar bu yazdıklarım birilerini rahatsız edecektir ama umrumda değil.
Bugün siteden bir kızla konuşurken konu nerede yaşıyorsun nerelisine geldi. doğu kökenli olduğumu Şırnakta yaşadığımı söyledim. Daha polisim diyemeden başladı niye kalleşlik yapıyorsunuz , dağa git burada ne işin var , hepiniz soysuzsunuz gibisinden şeyler söylemeye başladı. Nedir bu Allah aşkına , terör nasıl bitecek sanki. Birbirimizi sırtlayarak birbirimize arka çıkarak kimsede art niyet aramadan önyargısız yaklaşarak bitecek. Niye bölücü terör örgütü diyorlar sanki , senin gibi ayrım yaptıkları için kökenine bakıp konuştuğu için. Sözde sen bölücü değilsin ama bir kürdü dışlamayla ya da kürdün türkü dışlamasıyla mı hallolacak bu iş. gerçekten benim artık umudum kalmadı kardeş kardeş yaşamaya. başkale de kaza olur 11 öğretmen ölür. adam bilip bilmeden hain kürdün sonu der. halbu ki öğretmen. Zaten pkk yandaşına bişey bile diyemiyorum şehitlerin naaşlarına küfreden hainlerdir bunlar. Zaten düşmanımız ortaktır. Ama sizde düşmana ortak olmayın. Ha dediğim gibi sempatizan olana istediğini söyle ama önce bir onun görüşünü anlamaya çalış. Senin orada attığın ufak bir yorum bile burada bir insanı kaybettiriyor. Buna çok şahit oldum. Yaptıklarınız bize ölüm olarak geri dönüyor. Asla genelleme yapmıyorum kimse üstüne alınmasın. Zaten böyle düşünenler çok ufak bir azınlıkta. Bu ülke hepimizin akıllıca hareket edip sahip çıkalım.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Hep provakasyon denen illetin başının altından çıkıyor bunlar. O kızımızda belki şu yazdıklarını okusa otursa düşünse anlıycak ama bu fevri çıkışlar kimin ne olduğunu ne sempatizanı olduğunu anlamadan ortaya çıkan kavgalar hep provakasyon illeti yüzünden. Kızımız çok iyi provake edilmiş aslında insanlarımız çok iyi provake ediliyor doğal olarak ortaya bölücü terör örgütü ve sempatizanlarının istedikleri şey ortaya çıkıyor. Kardeş kardeşe kırdılıyor. Bu ülkede Ben TC vatandaşıyım diye yüreklilikle söyleyen her kürdümün alnından öpüyorum. Benim babamda polis bende polis kızıyım şark görevini çok iyi hatırlarım evimde otururken kafamın üzerinden kurşunun teğet geçmesini kolona saplanmasını ışıkları kapatmamızı yere yüzün koyun yatışımızı. ozamanda dinmiyordu bu kan göz yaşı şimdide dinmiyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

0|0
    0|0
    • aslında biraz düşünürsek provakasyona karşı koymak çok kolay. ama düşünmüyoruz ki..

• Evet. İnsanoğlunun handikapı buda işte ne yapabilirsin. Her konuda, yaşamadan anlayamazsın. yaratılış..

• Ne yazik ki..

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasım bu hepimizin kanayan yarası
    bizim insanlarımızı ötekileştirmeyi çok seviyoru bilmiyorki senin medyan senin derin devletin senin kardeşini yani etini candan ayırıyor birmiyorki bu vatana beaber sahip çıktık

Şimdi ise derin devlet elemanları serbest tekrar aynı şeyler yaşanacak tekrar kardeşler kıydırılacak insanlar bilmiyor ki

insanlar bencil

0|0
    0|0
    • o da kafasıyla düşünsene anlayacak ama düşünmüyor ki direk sallıyor mutlu olsunlar kanlarımızda eli var hepsinin

Kızlar Ne Diyor 3

• Teror yandasi disinda ayrim yapmam

0|0
    0|0
  • Bunlar cidden kurdistan diye bir devlet kurabileceklerini saniyolar ya guluyorum valla diger ulkelerin kuklasi olmaktan baska yapabildikleri birsey yok gercekleri ne zaman gorecekler acaba

0|0
    0|0
    • buna kimse inanmıyor dış gücler ve beyinsizler dışında

• Bana neden böyle akıllı polisler denk gelmiyor hemde bölücük yapmadıgım halde

0|0
    0|0
    • niye nasıl polis denk geldi ki

• acımıyorum ki sadece yol gösteriyorum

• Dedigin yol nedir sabretmi?
      Gizliden çıkıcam mesaj at buradan yazamıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Askerde olsa poliste olsa cumhurbaşkanı bile olsa kürtler hainlik eder.

0|0
    0|1
    • Allah ıslah etsin

• Bu teror bitmez. Teror yuzunden sirnakta 1 yilim gitti.

• sen öfkeni dizginlersen daha faydalı olabilirsin terörün bitmesine

Yükleniyor...