Ne anlıyorsunuz insanları bu iğrenç hareketlerinizle rahatsız etmekten?

Gerçekten insanlara cinsel organınızın fotoğrafını göndermekten ne anlıyorsunuz? İnstagrama bir girdim, mesaj isteği. Bir baktım ki bakmaz olaydım. Şerefsizin tekinin pisliği. Neden böyle bu erkek milleti? Siz hiç durduk yere çıplak fotoğrafını atan kız gördünüz mü? Erkeklerden çıkıyor hep böyle performanslar...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• genelleme yapman yanlış olmuş fakat büyük bir bölüm böyle olunca genelleme yapılıyor malesef bence senin anlattıgın tarzdaki şeref yoksunu namussuzların aile terbiyesinden yoksun oluğunu düşünüyorum uçkur sevdası var onların ailelerinde anne veya bacı yok sanırım yol geçen hanı..

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. Yahu ben onu görsem başın göğe mi erecek yani nedir amaç ben hala anlamıyorum.

• bir insan uçkurunun peşine düşerse ne yaparsan yap akıllanmaz evli olup da evinin rızkını çocuklarını sevindirmek için harcayacağı parayı uçkurunun peşine gidiyor

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlarda namuslarına dikkat etme ve doğurganlık güdüsü var sonuçta anne olacaklar. Ama erkekler sanki zarları yok diye namuslarıda yokmuş gibi her yere fotoğraf atıyorlar iğrenmeden utanmadan namussuzca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• al işte bitane genelleme yapan kız daha.. siz kıçınız açık gezerken bişi olmuyor sapık biri atınca mı suç oluyor? evet yaptığı şey suçtur kötü bişeydir... ama sizde kuyruk sallamayın kardeşim !!

0|0
    0|0
    • Kıçım açık gezdiğimi nerden biliyorsun? Sözlüyüm. Hesabımda da belli apaçık. Buna rağmen elin şerefsizi bana öyle bir fotoğraf atıyor ve suçlu ben oluyorum öyle mi? Zihniyetinize tüküreyim...

• Genelleme yaparsan bende yaparım.. kısasa kısas..

• Yokluk böyle bir şey işte.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...