Türkler ve diğer milletler?

Ya aslında böyle kategorize etmek belki de yanlış bilmiyorum. Ya da daha büyük yanlış olarak görülen dine göre mi ayırsaydım onu da bilmiyorum ama neyse, konumuza dönelim :) Çocukluğumdan beri çevremde hep başka milletlerden başka dinlerden arkadaşlarım dostlarım oldu. Üniversite öğrencisiyim , şu anda canımdan çok sevdiğim afrikalı arkadaş grubum var. hani böyle her akşam evlerine gidip çay içip muhabbet edebileceğim yakınlıkta arkadaşlar. her zaman gözlemlediğim bir şey var. benim ev arkadaşlarım ve onlar arasında dağlar kadar fark var. olaylara bakış açıları , problemler karşısında mantıklı , soğukkanlı çözümleri, hatalar karşısındaki muazzam empati yetenekleri ve affedici oluşları vs. Ve dünya görüşleri. Bzimkiler ise tam bir kezban sürüsü. Evde dönen muhabbetler gerçekten ne kadar aptal ve boş beyinli olduğumuzun göstergesi. Ama o arkadaşlarımla sohbet ettiğimde o ortamdan ayrılmak istemiyorum. Aynı yaşlardayız fakat dediğim gibi bizlerle onlar arasında uçurumlar var. Bunun sebebi sizce nedir? Çok zor şartlardan buraya gelmişler. üstelik hiçbirinin de iyi bir aile düzeni olmamış. fakirlik de bir yandan. Ama çok farklılar. Sadece onlar için değil her zaman gördüğüm şey bu başka milletlerde. Bizde bir sıkıntı var :)

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşam ve hayat felsefesi kız ve erkek arkadaşları ile seks yapmak olan bir ülkede mantıklı şeyler bekleme

0|0
    0|0
  • kiz mi erkek mi onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki onlarda Ülkelerinde öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...