Kızlar, Nasıl olurdu bu konuda düşünceniz veya tavrınız?

Saçlarınızı eşiniz veya sevgiliniz kesseydi onun dışında kimsenin dokunmasını istemeseydi yaklaşımınız veya tepkiniz nasıl olurdu? Buna yaklaşımızın isteği şeklinde mi olur du aksi şekilde başka mı veya hoşlanacağınız veya izin vereceğiniz şekil ne olurdu?

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Tepki koymazdım, aksine hoşuma giderdi. Bazen düşünüyorumda peçeli kızlara bir çok insan hoş karşılamıyor, ama düşünsenize sizi eşinizden başka bir erkek görmüyor, tüm güzelliğinizi ona sergiliyorsunuz, mükemmel bir aşk olmaz mı bu? Ya da saçlarınıza sadece onun dokunması? Başka bir bakış açısı için söyledim.

0|0
    0|0
    • Benim belirtmek istediğimde bu, insan hayatında sadece bir kişiyi sever sayar, sahiplenir. KArşılığında da sevdiği kişinin kendisini ona adamasını bekler, günümüzde bu artık çok farklı noktalara ulaşmış vaziyetde ne denli bilinmez ki acıdır herkes farklı heyecan veya farklı kişilerle hayatını geçirme arayışı içinde bağlılık, hoşgörü, anı ölümsüzleştirmek gibi tatları bir kenara atmiş durumda. Bu her konu için burada belirmek istediğim tek bir kişiye kendini vermek. Eski değerleri görmek artık mümkün değil fazla.

• Gerçekten seven insan sevdiğinden başka birinin kendine bakmasına bile tahammül edemez ki zaten

• Yani, öyle ama malesef gerçekten seven insanlara denk gelmemiz pek ihtimal olmuyor çok az.

Yükleniyor...