Karşınıza Bir #AYI Çıksa Ne Yaparsınız?

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

• Kaçarım.
    53% (9)21% (4)36% (13)Oy Ver
  • Hal Hatır Sorarım.
    24% (4)26% (5)25% (9)Oy Ver
  • Lan Bas Git Zaten Sinirliyim Derim.
    18% (3)5% (1)11% (4)Oy Ver
  • Kaçmam Güreşirim.
    5% (1)48% (9)28% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Etiketlenmemis olanlar cevap veremiyomu? :/ dislandik gibi?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Kaçarım. Buradaki adamın bisikletli olması büyük şans kosarak kaçmak daha zor. Ayılarda hızlı koşuyor. Engeli görünce eyvah dedim ama iyi yırttı. :D

0|1
    0|0
    • Bir İnanla Arasındaki 500 Metre Mesafeyi Bir Ayı Çok Rahat Aşabiliyor.

• Adamın yaptığının aynısını yapardım bisikletle kaçardm bir tarftan da dua tabi

0|1
    0|0
  • Hanzo 2 yi cekerim izlemeyen anlamaz :D

0|1
    0|0
  • koşarım :D

0|1
    0|0
  • Olu numarasi yaparim

0|1
    0|0
  • ayıdan ayı ya değişir :D

0|1
    0|0
  • Kibarca rica ederim;
    "Ayı kardeş, lütfen gider misin? Teşekkürler."

0|1
    1|0
  • Donar kalırım heralde

0|1
    0|0
  • Şu an olsa kaçmam bu sinirle iki ayı deviririm ben 😤

0|1
    0|0
  • Hal hatır sormaya calısırım

0|1
    0|0
  • Severim onu vucu vucu

0|1
    0|0
  • Öylece kalırım hiç bir şey yapmam

0|1
    0|0
  • Ne tür bir ayı? İnsan mı? Hayvan mı?
    Bu ikisi arasında ki anlamı çözdükten sonra karar veririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ayı karşısında hareketsiz kalındığında pek tavır belirliyemiyor bir müddet bağırıyor sonra çekip gidiyor..

0|1
    0|0
    • Ayı açsa şeetmezmi mehcab amca

• @barannq Ayı açken değil çiftleşme zamanı tehlikelidir.. Çünkü ayı asla aç kalmaz çünkü o her şeyi yer, meyve bal bitki böcek..

• kaçmak çözüm değil. Bakın ayı adama neler yapıyor.. http://www.youtube.com/watch?v=V8S-wCAvMC8

0|1
    0|0
  • Aynısını yapmak isterim hayvanları çok seviyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=LCXChV0_jsw

0|2
    0|0
  • Bak ayı kardeş gel birbirimizi üzmeyelim sen yoluna ben yoluma

0|1
    0|0
  • Ölü takliti yaparım sanırım öyle gidiyormuş bunlar

0|1
    0|0
  • Severim onu.

0|1
    0|0
  • Bununla ilgili videolar izlemiştim. Yapılması gereken iki şey varmış.

1) Ölü taklidi yapmak. Ayılar leş yemiyor, hareketsiz bir beden gördüklerinde yanaşmıyorlar. Tabi o adrenalinle ölü taklidi yapabilir misin orası muamma.

2) Ayılar kendi boyutundan daha fazla olan cisimlere yanaşmaktan çekinir. Dolayısıyla ayı görüldüğü vakit, etrafta bir odun, bir çalı varsa veya büyük bir cisim; ellerinle havaya kaldırıp kendi boyutunun onun boyutundan daha fazla olduğunu kanıtlarsan ayı yanaşmaktan çekiniyormuş. Yani kafa kafa tutmak gibi bir şey.

Onun dışında kaçmak olumsuz ama insan o korku karşısında bunları düşünemiyor. İnsanlar kısa parmakları sayesinde aniden hızlanabilip, aynı tempoda uzun süre koşabilse de, bir ayı 55 km hıza birkaç saniyede ulaşıp rahatlıkla bizi yakalayabilir. Ağaca çıkamazsın ayılar ağaca çıkabiliyor. Suya giremezsin ayılar profesyonel bir yüzücü kadar yüzebiliyor. En iyisi karşımıza hiç ayı çıkmamasıdır :)

0|0
    0|0
    • Ayılar için biber gazı da varmış ama kimse karşıma ayı çıkabilir düşüncesiyle yanına Ayılar için hazırlanmış biber gazını almaz. Ava çıkanlar hariç.

• izlerken benim ödüm patladı. ayının naısıl birşey olduğunu bilmeyenler var anlaşılan. bir vuruşuyla pençesiyle zayıf bir ağacı yıkıyor..
    Bugün DİRİLİŞ adında Leonardo DiCaprio nun bir filmini izledim. Orada bir ayı sahnesi var izleyin psikolojiniz bozulur ben daha kendime gelemedim :D

merak eden varsa film burada
    http://www.hdfilmcehennemi.com/dirilis-izle/

0|0
    0|0
  • "La sen hayırdır" Derim.

0|1
    0|0
  • ayıyla ayı olurum..

0|1
    0|0
  • Hal hatır sorarım. Aşk meşk işleri ne durumda namaz kılıon mu diy böyle baştan aşa sorgularım 8) :D :D

0|1
    0|0
  • Restleşirim

0|1
    0|0
  • Ayı kokudan kaçabilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...