Atam rahat uyu!
Çoğu öğretmen, akademisyen, memur zihniyetli tüm insanlar sabah dersteyken ya da işindeyken öğlen ne yiyeceğini düşünüyor.
Üniversitelerin başına imamları getirdik.
Gençler Türkçe konuşamaz ve Yabancı dille eğitimi savunurlar.
Ülkemizin her yanına üniversite açtık ama içinde hoca yok.
Hoca olan üniversitelerde öğretim üyemiz az ama çok sözleşmeli var. Köle gibi kullanıyoruz insanları.
Eğitim sisteminin içine ettik. Sınav ülkesi olduk. Anaokulundaki çocukta bile sınav kaygısı var.
Sanata çok değer verdin. Biz de çok değer veriyoruz ama teknoloji ilerledi biliyorsun o yüzden youtube üzerinden konserleri izliyoruz. Kendi sanatçımızın konserlerine gitmiyoruz. Müzik kurumlarındaki öğrencilerin bile çok azı gidiyor. Gelişmekte olan bir ülke olduğumuz için kusurumuza bakmazsın.
Sen geceleri uyumadın kitap okudun. Biz onunla çok övünüyoruz. Ama uyku dışında her an elimizde telefonlarla geziyoruz. Bu zamanda yaşasaydın kesin sen de öyle olurdun ama?
Kitap yerine analar babalar kendini Türk dizilerine verdi, gençler de yabancı dizilere. Zaman nasıl ölüyor anlamıyorsun. Ama çok güzel oluyor.
Türk dizileri çok başarılı. Güney Amerika'da bile en çok izlenenler arasında bazı dizilerimiz var.
İş güvenliğimiz yok. Her yıl yüzlerce insan hayatını kaybediyor.
Ülkeyi de bölmek için uğraşıyoruz ki Amerika ile komşu olalım.
Avrupa Birliği yerine Orta Doğu'nun lideri olalım dedik. Ülkeyi içinden çıkılması çok zor durumlara sürükledik.
Ülkenin içine ediyoruz sen rahat uyu.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yureginize saglik cok dogru gercekten durumumuz vahim 😔 Atamiz vatanimizi genclere emanet etmis ama simdiki genclerin hali icler acisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• atatürk 90 küsür yıl önce üstüne düşeni yapıp ölmüş gitmiş ne acayip insanlarsınız durmadan atatürkü kendi çıkarlarınız için örnek gösteriyorsunuz
    türk dil tarih kurumunu
    türk hava kurumunu ( nasadan önce kurulmuştur )
    uçak fabrikasını
    makine fabrikalarını
    tren yollarını
    endüstri atılımını ben yapmadım atatürk yaptı peki ondan sonra gelenler ismet inönü ve tayfası niye kapattı bunları sizin atatürkün emaneti diye sahip çıktıgınız chp partisi tamamen yozlaşmış insanları ötekileştiren atatürkün partisi diye takım tutar gibi oy verdiğiniz chp dir chp dogru düzgün bir yönetim anlayışında olsaydı bu dediklerin olmazdı bu ülkede atatürkten sonra gelen her siyasi lider ya ingiliz ya amerikan ya da israil köpeği olmuştur ve böyle oldugu sürecede bu düzen böyle gider bu arada ne akp ne chp nede mhp liyim nede başka bir siyasi görüşü destekliyorum ALLAH hepsinin belasını versin

0|0
    0|1
  • İyikide bu anlattıklarının içinde değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...