Sırf babasız büyüdüm diye mi?

Sırf babasız büyüdüm diye bütün erkekler beni potansiyel "yatağa atılacak kız" olarak görüyor ben hiç kimseyle birlikte olmadim sadece ciddi bir ilişki istedim ama hep dönüp dolaşıp konuyu sekse getiriyolar olmsz deyince de terk ediyolar bütün suçum babamın olmaması mı?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sahipsiz olmak :(

Baba etkisi ciddi anlamda bu konuda büyük rol oynuyor. Bir bakıma'da karaktersiz ise karşındaki baban olsa'da nafile.

İnsanlara zayıf yönlerini gösterme baban yoksa bile sana sahip çıkan birilerinin izlenimini taşı ilişkilerinde senden bu tarz bir şeyi sen razı olmadığın için ayrılan bir tip varsa hayatından uzak tut

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Babanın eksikliği yüzünden daha kolay "sevgili olmaya ikna edilen" bir kişiliğin varsa, hemen aşık olduğunu sanıyorsan, iki şefkate kanıyorsan kullanmaya çalışanı çıkar.

Eğer böyle bir şey yoksa genel olarak erkeklerin kafasızlığıdır.

0|0
    0|0
  • Sen babana layık bir kız olmayı basarabilmissin. Bununla övunmeli ve butarz şeyleri kafanada takmamalisin. takdir edilesi bir kişiliğini var. kendinden odun verme ve yolundan şaşma.

0|0
    0|0
  • Hayır, sadece iyi bir erkeğin karşısına çıkmaması. Bunun ailen ile alakası yok, iyi karakteri düzgün efendi insanı bulmak zor da bulanda kıymetini bilmiyor

0|0
    0|0
  • bu onları kendını bılmezlığı dıyelim babasız buyumenızlede alakası oldugunu dusunmuyorum ama belkı olabılkır tabı bu br ıhtımal

0|0
    0|0
  • Sadece senden cinsellik istenmiyor
    Birçok kadından bu isteniyor

0|0
    0|0
  • Malesef toplumda böyle bir algı var benim abimde anlatıyordu bana böyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • şerefszlik işte baban yok ya sahipsin sanıyorlar

0|0
    0|0
  • bence senin özgüven problemin var asıl alınganlık problemin var erkekler her hatunu yatağa atmaya uğraşır üzerine alınmanın alemi ne ?

0|0
    0|0
  • Maalesef.. çöpsüz üzüm gibi görüyolar. Sen duruşunu bozma boşver.. seni vücudun için sevmeyecek biri illa ki çıkacaktr karşına

0|0
    0|0
  • Hayır suçun yok şanssızlıgın var karaktersizlere denk gelmen oda.

0|0
    0|0
  • Keşke sekse değilde evlenelim demeye getiren bir adam çıksa karşına

0|0
    0|0
  • Hayır, erkeğe öyle bir izlenim bırakıyormusun?

0|0
    0|0
  • bak şimdi çok sert vurdun. sana öyle yapanın ta camına koyuyum

0|0
    0|0
  • tek sucun adam bulamamk

0|0
    0|0
  • namussuz onlar dikkat et kendine ve uzak dur bir müddet zamanı gelince olur

0|0
    0|0
  • Babanla ilişki kurma, yanlış düşünüyorsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yok yavrum benim babam var ama erkekler hep aynı, asıl sorun bu erkeklerin çoğunun anneli büyümesine rağmen potansiyel sapık olmaları.

0|0
    0|0
  • alakası yok 4 abinde olsa karşındaki insan değilse yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Hayir babasi olanlara da aynilar.
    Sorun serefsiz oluslari.

0|0
    0|0
  • bence butun ve tek sorun onların serefsızlıgı acık ve net

0|0
    0|0