İstanbul'da insanlar nasıl sosyalleşir?

Merhabalar,

Arkadaşlar benim bir arkadaşım 2 yıl önce İtalya'dan İstanbul'a taşındı. Çok fazla içine kapanık ve insanlarla arkadaşlık kuramıyor. Sanırım birazda güven problemi var. Bende sürekli onunla ilgilenemiyorum, çalıştığım için. Evlerimizde uzak o Avrupa yakasında ben Asya. :(
Yani diyeceğim oki;
Arkadaşımı nasıl sosyalleştirebilirim?
Bu kız nerelere gitsin, insanlarla nasıl arkadaş olsun?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• İçine kapanık bir insanı açmak zordur. Bu konuda ona ancak sen yardımcı olabilirsin kendi ortamlarına sokarak ve kendi arkadaşlarınla tanıştırarak. Bir şekilde bir yerden başlanmalı :D

0|0
    0|0
    • Bende deniyorum ama insanlar ona bir şeyler sormazsa muhabbete katılmıyor bile. Bir çare ocak sonu bir festivale götürcem bakalım işe yarayacak mı?

• Eig için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Yanıma gönder

0|0
    0|0
  • tam adresini ver
    ben onu açacam rahat ol:DDDDDD

0|0
    0|0
  • İstanbul'da bir köşede dursan 10 dk sonra sosyalleşirsin zaten :)

0|1
    0|0
  • Arkadaşın yabancı mı?

0|0
    0|0
  • Düşün peşime gençlik :D Tabii ki de dolaşarak gezerek eğlenerek.

0|0
    0|0
  • sanal ortamlada, arkadaş yapılır, onlarla kafede buluşulur böylece sanal gerçeğe dönüşmüş olur

0|0
    0|0
  • Kalabaligin icinde yalniz kalmak kolaydir İstanbul'da. Kadikoy veya taksime takikirsa arkadas edinebilir

0|0
    0|0
  • Moda'ya gelin, sosyalleşmeniz kısa sürede gerçekleşir hem de iyi ve elit insanlarla.

0|0
    0|0
    • Ben geliyorum yıllardır Moda'ya ama hiç tanımadığım biriyle tanışıp arkadaş olmadım orada

• Yani sorun değil bende değil bence.. Hep arkadaşlarımla geldim başkalarıyla arkadaş olmaya değil.. Bilmem belkide sorun bendedir. Hem öyleyse ben bu sorunlu halimle arkadaşıma da zor yardımcı olurum..

• Utangaçlık normaldir, sonuçta İstanbul büyük bir şehir ve senin içinde korku barınır. Bu da olabilir

• KS ye getir onu, öyle bir sosyalleşirki sen bile şaşırırsın. 3 gün sonra oram nasıl bura fotolarından atmaya başlar.

0|0
    0|0
    • buraya böyle bir soru sorduğumu duysa inan tepkisinden korkuyorum. Sanal arkadaşlıklara sıcak bakmıyor kendisi.

• öyle deme sende, farklı bir dille anlat. Telefonunu aç onun yanında birkaç soru oku oda cevaplasın ufaktan ufaktan alıştır işte. sonra onada açın bir profil. olur bence gayette güzel olur.

• güzel soru :D sakat iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• asya yakası yeni mi çıktı panpa benim bildiğim bir avrupa bir de anadolu yakası var
    okula veya işe gitsin illa ortam yapar

0|0
    0|0
    • Anladın ya beni olur o kadarcık :) Olmaz mı? Olsun bence yaa.. Birde okula gidiyor ama nasıl becerdi bilmiyorum arkadaşları tarafından dışlanmış. İletişimde sorun yaşıyor biraz.

• Arkadaş Türk'mü?

0|0
    0|0
    • Evet baya zor geldi burası ona. Sonuçta bütün arkadaşları, çevresi orada kaldı. Ailevi problemler yüzünden gelmek zorunda kalmışlar.

• Bende seneye İtalyaya taşınıyorum o arkadaşınla muhabbet kursam iyi olur öğrenmem gerken şeyler var :)

Yükleniyor...