Kapat

Kadın erkek eşitliğine karşı mısınız?

Şahsen ben karşıyım çünkü kadınlar daha bu eşitliğe hazır değil. Kadın istihdamı, sığınma evleri, kadınlara yönelik teşvikler ve daha bir sürü şeyin kadın erkek eşitliği olacaksa kalkması gerekir ki bayanlarımız henüz buna hazır değil. Gelip bana karısını döven erkeklerden bahsetmeyin, çocuk döven kadınlar da var. Bu karakter meselesi ne yaparsak yapalım zaten bu karaktet bazı kişilerde değişmeyecek.

• Olmalı bayanlarımız buna hazır.
    A seç
  • Olmamalı hazır değiller.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadınla erkek arasında eşitlik yoktur. Zaten yaratılışa aykırı bir mevzu tamamen farklı yaratılmış iki tür insanı aynı kefeye koyma çabasını ben anlamıyorum. Kadınlara özgü erkeklerin sahip olamayacağı veya kadınların yapabildiği ama erkeklerin yapamadığı şeyler de bulabiliriz ararsak ama erkeklerle kadınlar niye eşit değil denmez bu durumlarda çıkıp da. Baktığımız pencere yanlış birkere Farklı olanı Aynı=Eşit kılmaya çalışıyoruz. Kadın ve erkek eşit değildir olmamalıdır da. Bu bir problem de değil problem olarak görülmesi de hata çünkü olması gerekeni bu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karşı değilim isteyen istediğini savunsun ancak eşit olmadığını biliyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmalı bayanlarımız buna hazır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...