Ama şimdi böyle demek hiç hoş değil demi?

Annem Teyzem ve ben 35 derecelik evde yaşıyoruz ağustos gibi evin içi o yüzden gecelik giydik evin içinde bide şarap içmiştik çimiz ısınsın diye pizza siparişi vermiştik bahşiş paramızda yoktur kuriyeciye dedikki gel sanada pizza ve kola ikram edelim sipariş vercek para yok dedik o da yok ablalar sağ olun gitmem lazım benim dedi sonra arkamızdan millete bu evde 3 tane o*rospu yaşıyo beni eve davet ettiler ve şarap iciyolar bide üstleri başları açık saçıkken açtılar kapıyı eve erkek geliyo insan bir kapalı biseyler giyer sipariş işi bittikten sonra gecelik giycekse giyer erkeğin karşısına öyle çıkmakta ne demek bide içki içmişler müslüman bir ülke burası ülkemize layık olmuyan varsa d*efolsun gitsin demiş arkamızdan sizce yaptığı yanlış degilmi siz ne düşünüyorsunuz? O kimki bize o*rospu diyo be elime düşse gebertirim onu

• Yooo başından sonuna kadar doğru demiş edepsiz şeyler bu ülkeden basın gidin hak etmiyosunuz!!
    20% (3)27% (3)23% (6)Oy Ver
  • O kimki size karışıyo terbiyesiz o ne demek öyle yaaa kimseye karışamaz herkesin kendi hayatı var
    20% (3)18% (2)19% (5)Oy Ver
  • Ben bilemem fikir yürütmek istemiyorum herkes ne istiyosa yapsın
    60% (9)55% (6)58% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben bilemem fikir yürütmek istemiyorum herkes ne istiyosa yapsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• böyle bir troll için yazmaya üşenmedinmi

0|1
    1|0
  • şu fantazilerinii gidin facebooka yazın

1|0
    0|0
  • Takılma bunlara ya

1|0
    0|0
  • Fazla takmamak lazım bu tür şeyleri ağzı olan konuşur bilirsiniz

1|0
    0|0
  • Saçmalamış bence

1|0
    0|0
  • Sayısal dersler iyi. Anne, teyze ve kendinizin 3 kişi olduğunu biliyorsunuz. Oda sıcaklığı 35 derece falan başarılı. Biraz da sözel derslerinize ağırlık verin ortaya güzel hikayeler çıkacaktır. Bu haliyle biraz vasat kalmış.

1|0
    0|0
    • Beynim sozele basmıyo sayısalı daha rahat kullanıyom

Kızlar Ne Diyor 1

• Eve davet etmeniz ve kapiyi o sekilde acmaniz yanlis olmus biraz (bana gore)

1|1
    0|0
Yükleniyor...