Benden 14 yaş büyük bir adamla beraberim, ciddiyiz ailemi nası ikna etmeliyim?

Benden 14 yaş büyük bir adamla beraberim, ciddiyiz ailem bunu nasıl karşılar, ne yapmalıyım nası ikna etmeliyim onları?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ciddiyiz diyorsunda emin misin erkekler kendinden 14 yaş küçük birini bulunca her şeyi yapabiliyorlar

0|0
    0|0
    • herşeyi yapabiliyolar derken?

• elde etmek ve ellerinde tutmak için her şeyi yani aşık değilken kaçırmamak için çok seviyormuş gibi yapabiliyorlar. Kaç erkek kendinden 14 yaş küçük birini geri çevirirki? çoğunun hoşuna gidiyor

• anladım evet :)

Erkekler Ne Diyor 17

• 20 yaşında bir kız arkadaşım vardı 39 yaşında bir adamla takılıyodu babası öğrendi adamın dükkanını kundakladılar 5-6 aydırda kızdan haber yok
    ne oldu acaba soruyu görünce aklıma geldi

0|0
    0|0
  • 25ini gectiysen problem yok

0|0
    0|0
  • ooo baba kız alırım bir dal.

0|0
    2|0
  • Adamı yaşını bir 5-6 yaş az söyleyin olur biter. )))

0|0
    0|0
  • o adamda hayır gelmez

0|0
    0|0
  • ailen karşı çıkacaktır

0|0
    0|0
  • İkna etme kaç evden kızım banaböyle bişey dese ya asarım ya keserim ya da kangallara veririm yem olarak :D

0|0
    0|0
  • Sen kaç yasındasın o kaç yasında

0|0
    0|0
  • Bence sen bonzaiyi bırak sana yaramıyor

0|0
    0|0
  • 14 yaş çüş be

0|0
    0|0
  • Senin ona Abi demen lazım bayramlar da elini öpmen lazım seni ciddisi 😄

0|0
    1|0
  • İşin zor

0|0
    0|0
  • Heh aferin gidin öyle 30 yaş büyük falan bulun nası olsa etraf sübyancı dolu.

0|0
    0|0
  • benim evladım olsa döverdim 14 yas az mı sence adam zengin mi? o yüzden mi böyle birliktelik var

0|0
    0|0
  • göğüslerin büyükse evlenme onunla benimle evlen

0|0
    0|0
  • babamdan bulamadığım şefkati onda buldum

0|0
    0|0
  • daha ciddi olun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Nesi ciddi ve bunun 14 yas az degil su an oyle gelmesede ilerde kesin sorun olur boyle asik olup evlenip belli sure gectikden sonra yasanan sikintilar bunun kanitidir

0|0
    0|0
  • Zor bir surec ama imkansiz degil. Teyzemle enistemin arasinda 12 yas var. Ilk acikladiklarinda biraz zorladi tabi dedemler olmaz falan die. Ama sonra arastirdilar iyi bir adam oldugunu gorduler e teyzemde sevince evlendiler gitti

0|0
    0|0
  • İlk gecede gider :D

0|0
    0|0
  • Babanın kendi yaşına yakın damadı mı olacak saçmalama ölsen izin vermez

0|0
    1|0
  • Çok zor degil ama ugraş vermen lazım sanırım bunun için. Yaşı senin yanında sırıtmıyorsa işi gücü yerinde hiç evlilik yapmamış ise çekinme önce anne ne söyle fikir al sonra ikisi bir konuşursunuz. Sonuçta ciddiyseniz herşeyide göze alman gerek

0|0
    0|0
  • Edemezsin.

0|0
    0|0
  • Ben ailenin ikna olucağını düşünmüyorum. Bence böyle bir teklifle karşılarına bile çıkma sen kötü olursun.

0|0
    0|0
  • alsın çiçek çikolatayı gelsin evinize anca o zaman ikna edersin babanı anneni.

0|0
    0|0
  • sen ikna olduğun gibi aileni de öyle ikna et

0|0
    0|0
Yükleniyor...