Öğrenciyim iş bulamadım yurt kiram yaklaştı nasıl para bulabilirim?

Öğrenciyim iş bulamadım yurt kiram yaklaştı nasıl para bulabilirim? Ailemin durumu kötü :(

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• herkesten 20 şer 30 ar borç al öde ama tabi kimsenin birbirinden haberi olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yurt kiranız ne kadar? Nerede yaşıyorsunuz? Elinizden ne tür işler gelir?

1|0
    0|0
    • 300 tl yurt kiram ev yemekleri yapabiliyorum sonra kafade garsonlukta yaparım burada 3 tane büyük cafe var onlarda hep eleman var dediler

• Abi işte aynen böyle. Sonra bu çocuklar neden kumara başlıyor. Başka çıkış yolu yok ki.
    Geçen ayda aynı durumdaydım ben son 20 liraya iddaa oynadım şans yanımdaydı 380 lira aldım ve ödedim kirayı.
    Ama sen bayansın şimdi bunu da yapamazsın. Arkadaşlarından borç al bir şekilde yurdu öde. ya da yurt devlet değilse git bir müdürle konuş.

0|0
    0|0
  • nerede yaşıyorsun..

1|0
    0|0
  • ne yaparsan yap saçma sapan bişey düşünme kısa vadede para bulmak istiyorsan part time işlere bak günlük 3/4 saat olan yapabileceğin işlerden birden fazlasıyla ilgilen yapmaya çalış ama her ne olursa olsun saçma sapan bişey yapma belki kirayı kurtara bilirsin ama hayatını mahfetmeye değmez..

0|0
    0|0
  • Parttime calisarsk

1|0
    0|0
  • Cafelere bakın kısa vadeli eleman alımı gerçekleştirebilirler

0|0
    0|0
  • Kredi karti al oldukca oraya yatir

0|0
    0|0
  • hangi il

0|0
    0|0
  • hangi şehir

0|0
    0|0
  • Yil olmus 2016 hala inanlar varmī

0|0
    0|0
  • Ne kadara ihtiyacin var

0|0
    0|0
  • nerdesin fatoş

0|0
    0|0
  • internet üzerinden para kazanma yollarına bak 2 3 saat zamanın varsa ;) ben kazanıyorum mesela

0|0
    0|0
  • Neler yapabilrsin mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer devlet yurduya, her yil belli sayida ogrenciye ucretsiz barinma cikar. ben ogrenciyken maddi durumum cok kotuydu ve 4 yil boyunca yurda kira vermedim. devletinse idareyle gorusebilirsin. s

0|0
    0|0
Yükleniyor...