Kürdistan doğumlu var mı aranızda?

Evet arkadaslar merak ettim var mı yok mu varsa kac kisi

Güncellemeler:
Meraktan bir soru soralim dedik. terorist ilan ettiniz. biz irak kurt bolgesel yonetime kurdistan diyoruz bazen onu kastettim

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Kürdüm ama hayali Kürdistanın kurulmasına karşıyım ben bu vatanın ekmeğini yiyorsam ihanet etmem üstelik polislik sınavına hazırlanıyorum

3|0
    0|0
    • kuzey irak kastettim zaten kardesim. meraktan sordum bir amacim bile yoktu ya

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır ama isterdim.

1|1
    1|1
    • kardesim biliyorsun biz kuzey irak kurdistan diyoruz bazilarimiz onu kastettim millet bana kufurler yagdirmis ozumu inkar mi edeyim sen soyle benim elimdemiydi boyle dogmak?

• Bak işte ya. Kürt olmak çok güzel bir şey. Bırak isteyen istediğini desin. Ben Kürtlüğümü çok seviyorum.

Yalnız vatana sahip çık kafi.

Kızlar Ne Diyor 5

• kuzey ırak kürdistanını kast ediyor sanırsam

1|0
    0|0
  • kürdistan diye biryermi var :D hahaha

0|0
    0|0
  • Olması imkansız öyle bir yer yok çünkü!

0|0
    0|0
  • En sevdiğim soru tipi. Sazan. avi bayılırım :D

0|0
    0|0
  • Kurdistan kurdistan diye bagiran herkesin elinde turk kimligiyle turk askerine sigindigini da gorduk. Turkler olmasa yasayamazsiniz nokta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sorudan dolayi kutlarim. tam bir düşüncesiz cahil avlama sorusu olmusm kurdistan federal yonetimini bilmeyen adamlara sesleniyorum. bu yonetimin basindaki adam sarayda agirlandi gecenlerde aloo

1|1
    0|0
  • Benim 2 arkadasim var Irak Kurdistan dogumlu

1|0
    0|0
    • yaw kardesim bunu kastediyorum biz oraya oyle diyoruz millet bana kufur etmis ben ozumu inkar mı edeyim allah askına ben mi gidip savasiyorum sanki ya lanet olsun gercekten

• Ya gercekten bilgisizler, Kuzey Irak'a Kurdistan denildigini bilmiyorlar ya da baska irkci durtuleri var.

• Kardeş Kuzey Irak desen laf etmezler, keşke soruyu öyle sorsaydın.

0|0
    0|0
    • kardeş öyle diyoruz diye dedim ne bileyim ben millet fesat düşüneceğini yaw soruyu silsinler istiyorum zaten yemdigim hakaret kalmadı

• var kanimasi

0|0
    0|0
  • Öyle bir yer mi varmış?

0|0
    0|0
  • Öyle bir yer yok!!!

0|0
    0|0
  • Kürdistan nere?

0|0
    0|0
  • gelecekte olacak herhalde bu gidişle biz 2 ürerken herifler 10 ürüyor anasını

0|0
    0|0
  • Öyle bir yer yok ve asla da olmayacak ! Ülkeyi bölmeyi düşünen varsa bir kez daha düşünsün, daha ölmedik ulan!

0|0
    0|0
Yükleniyor...