Tanışmak isteyen erkekleri kibarca nasıl reddetmek lazım?

Vallahi bıktım... erkekleri kırmadan reddetmek zor oluyor

Onlara laf aralarında kanki falan diyorum ama alttan verdiğim mesajı alamıyorlar. sonra ben reddettiğimde kırıcı kelimeler söyleyebiliyorlar üzülüyorum

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Açıksözlülük ve garipsemek... Bu her zaman işe yarar.

Sıradan bir arkadaşla aranda geçebilecek şeyler dışında her hangi bir söylem, tavır vs. gördüğün anda bunu garipse. Örnek verseydin karşı örnek verirdim ama mesela seninle baş başa birşeyler içmek istedi. Sevgilim değilsin ki baş başa olalım dediğin anda konu kapanır. Ama bunu nazikçe söylemelisin. Kaba bir insana benzemiyorsun zaten. Nezaketini zarifliğini bozma ama açıksözlü ol yeter. Buna rağmen sana meyil etmeye devam ediyorsa da zaten kaba bir tavrı hak ediyordur. O erkeği kırmaktan da çekinme.

Başka bir öneri: Biz erkekler, bir kadından hoşlandığımızda negatif yaklaşımları görmezde geliriz genelde. Küçük nüansları da pozitif tavır sayarız. Erkeklere, sempaitk sevimli, yakınlık hissettirici tavırlar sergilemekten kaçınmanı öneririm.

Son öneri, benden bunu isteyen kadınlar oldu: Sevdiğin erkek bir kankana sevgili rolü oynat. Konu kapanacaktır. :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şu an iliski düsünmüyorum okuluma odaklanmam lazim 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ters psikoloji dene belki işe yarar, örnek lezbiyenim de mesela ama sonra adının çıkma riskide var tabi. Aseksüelim de diyebilirsin belki bununda tutmama ihtimali var.

Sen en iyisi zengin birini arıyorum de :) İki laf söyler gider zaten sonra. ya da kesin çözüm sağır numarası yap, ilgisiz davran yani, kanka ayağına filan yatma ters iş onlar.

0|0
    0|0
  • Kanki dersen tabi ki de mesajı almaz. Kanki demek gel aramızdaki sınırları, duvarları kaldıralım demek. Yani hayvana uzakta yem gösteriyorsun, koşa koşa geldiği zaman da yemi arkana saklayıp tekmeyi basıyorsun. O hayvanın yerinde sen olsan ne yapardın? Sadece laf söylemekle kalıyorlarsa öpte başının üstüne koy. Söylediklerinde haklı olduklarına şüphe yok )))))

0|0
    0|0
  • Kanki deme. Alttan falan mesaj alamazlar onlar, alabilen birisi olsa zaten mesaj atmazlardı.
    Sizinle konuşmak istemiyorum, Sizi tanımak istemiyorum gibi cümleler kurabilirsin.
    Neden derler ise 'Neden hala mesaj atıyorsunuz?' diyin. Baktınız hala yazıyor çakın engeli.

0|0
    0|0
  • Yok kardeşim yüzyüze tanışmak isteyeni kibar bir şekilde red edersin ama sanaldan mümkün değil zaten yazanlar beyini ile yazmıyor genel olarak.

0|0
    0|0
  • 8 tane abim 11 tane amcam var desen?

0|1
    0|0
  • Peki neden red ediyorsunuz? Yeni insanlarla tanışmak her zaman keyiflidir.

0|0
    0|0
    • size göre öyle.. Bir ton soru soruyorlar yas kaç nerlisin okuyomusun çalışıyor musun ailenlemi yaşıyorsun neler yapmaktan hoşlanırsın. Sevgilin var mı. Of Allahım of.

• @cicikız63 Banada soruyorlar çok takmıyorum kısa ve uygun cevaplar vermeye çalışıp işin eğlencesine bakıyorum :) Çok kötümser olmayın :)

• ben lezbiyenim de

0|0
    0|0
  • Evliyim de sjsj

0|0
    0|0
  • Reddedilince zaten kırılırlar :) Az çok reddedildik :) İlişki yaşamak istemiyorum de tipim değilsin deme sakın :)

0|0
    0|0
  • özür dilerim konuşmak istemiyorum de :D anlarlar olmadı engelle :D

0|0
    0|0
  • Sktr git

0|0
    1|1
  • Cevap atmasan?

0|0
    0|0
  • Hiç bir kıza ilk adım atmadığım için bilmiyorum

0|0
    0|0
  • sanırım çok güzel bir yüzünüz ve fiziğiniz var :) bıktığınıza göre :D

0|0
    0|0
  • tanısalım :D

0|0
    0|0
  • Bak büyle kardes seninle tanismak istemiyoorum pesimden gelme

0|0
    0|0
  • biz size döneriz diyip geç

0|0
    0|0
  • durmak yok yola devam :D

0|0
    0|0
  • Ona deki senin kizkardesini biri rahatsız etse nolur diye bu yeterlidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kibarca reddetmek icin kasma bosver

0|0
    0|0
  • vallahi bıktı kız :D :D :D

0|0
    0|0
  • Üzülme sen üz kırmaktan çekinme ısrarcıyı, hem odun onlar kırılmaz

0|0
    0|0
  • Sevgilim var dersin reddedersin. Ya da Üzgünüm ama şimdilik düşünmüyorum dersin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...