SGK şu an bana borc yazıyor mu?

18 yaşımı geçtiğimiz ağustos ayında doldurdum. Fakat bu sene mezuna kaldım yani ygsye tekrar hazırlanıyorum. şu an sgk bana hastane masrafları gibi şeylerden borç yazıyor mu? Ne yapmam gerek. Araştırdım öğrenci belgenle git başvur diyorlar. Ama ben şuanda öğrenci sayılmıyorum. var mı böyle bir durumda olan?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sgk aktif degildir.. ekstra borc olmaz sanirim.. gss basvurusu yapabilirsin sgkdan faydalanabilmek icin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş simdi okudum bastan asagi. burada suclu olan sensin. Neden oy verdin tayyibe? Simdi git tayyiple ws at sgknı geri al. Yașasın tayyip erdoğan. Reisi cumhurumuzun neferleriyiz ! 1700 lerde kemal kilicdaroģlu balkan cephesinde savasmistir bunuda unutma.

0|0
    0|0
    • Tayibin anasını götünden seveyim kardeşim ne tayibi ben ülkücüyüm.

• Tamam ulkucusün ama ulkuculerin baskanı marco reusdur baskan yardimcisi ise manuel nouer dir sakın ulkucu olma cunku ulkucu olmak cok guzel birșeydir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet 18i doldurduğun tarihten itibaren borç yazıyor. Tvde bangır bangır kamu spotlari döndü gelir testi yaptırın diye gormedin mi? Tavandan odeyeceksin hem de yaptirmadigin için.

0|0
    0|0
    • Televizyon izlemem de ne kadar yazılıyor

• Nasıl alabilirim

• Pttden 2 tlye

• Sgk sana sokacak 😁😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...