Hayatın anlamını, yaşam enerjimi kaybettim. Devam edecek gücüm kalmadı?

24 yaşındayım ve küçük şeylerle mutlu olabilen biri olmama rağmen artık sadece mutsuzum.Çok şükür sağlıklı, sapasağlam bana maddi yönden destek olan bir ailem var. Manevi yönden olamazlar çünkü yaşadıklarımı onlara anlatamam. Baskıyla büyüttüler beni. Arkadaşlarım gezerken ben çoğu Zaman evde oturdum, evi sevdim. Asosyal oldum. Ders çalıştım ve hayatımı kimseye muhtaç olmayarak geçirebilecek bir mesleğim var. Sonra biriyle tanıştım ve ilk defa aşık oldum. İlk defa sevgilim oldu. Gözüm kör, kulaklarım sağır oldu ve dünya sadece onun etrafında dönüyordu. Dokunmaya kıyamayacak kadar çok seviyordum. Onun da hep beni sevdiğini düşündüm ve ne söylerse onu yaptım. Beraber de olduk. Aylar sonra beni aldatıp gitti. bir boşluğa sürüklendim ve çıkmam Zaman aldı.Çok uzun süre ağladım, acı çektim, depresyonda bir insan Nasıl olursa öyle davrandım. Gezmeyi, gülmeyi, hayatıma yeni birilerini almayı denedim ama hep acılarımdan yararlanmaya çalıştılar. Bende yalnızlığı tercih ettim. Dün farkettim ki ben hala beni aldatıp gitmiş adamın bıraktığı anılara, acılara ağlıyorum ama o başkalarının koynunda gayet Mutlu. Arkasında bıraktığı aklına bile gelmiyor. Allah'a her gece dua ediyorum, ağlaya ağlaya yalvarıyorum bu acıyı alsın diye, ama değişen hiçbir şey olmuyor. Artık yaşamın anlamını kaybettim. İyi bir insanken, daha iyi olmaya çalışırken, Allah'ın yarattığı her canlıya merhametli davranırken en acınmayan insan oldum. Devam etmek istemiyorum buna daha fazla ama ailemi de düşünmek zorundayım. Belkide düşünmemeliyim bilmiyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal hayata çalışma hayatına vermelisin kendini.. arkadaş cevrenle olmalısın yalnız zaman gecirmemelisin bence..
    Hergün yeni ve güzel gelecektir emin ol..

0|0
    0|0
    • Bunları yaptığımı yazmıştım zaten

• Aynen dediğiniz gibi ne yazık ki. Söyleyecek çok şey bulamadığım için teşekkür ediyorum herkese yardımcı olmaya çalıştıklarından dolayı :) Sizde sağolun o yüzden tekrar

• Sende sağ ol canım.. önünde çok güzel yolların olsun inşallah

Erkekler Ne Diyor 6

• Orda olsam sana sarilirdim, yazini tüm okudum kardesim. Ama pes etmemelisin. Sen asla kaybetmezsin inan'ki..

0|0
    0|0
    • Ama gücüm kalmadı. Neye tutunup devam etmeliyim bilmiyorum.

• Seni muhakkak biri kaldirir.. Uzulmemelisin.. Hayat guzel aldigimiz nefes bile cok degerli. Inan duzelir kardesim. Seni herzamanda dinlerim.

• Teşekkür ederim

• şükür et ve 2 dakika sonrasını umutla bak

0|0
    0|0
  • eğer birşey yaptıysam arkasında dururdum.. keşke yapmasaymışssın ama dünyanın sonu değil mutlu olmaya bakk

0|0
    0|0
    • Zaten arkasındayım ve derdim o değil. Sadece o noktaya mı takıldınız?

• töbe töbee :D

• İnsanların zorluklarını sadece cinsel boyutta ele alıp dalga geçen sapıklarla muhattap olmam

• Ne kadar oldu?

0|0
    0|0
    • 24 ay. Yine görüştük konuştuk ama beni yıpratmaya ağlatmaya devam etti. Ben hep düzelir diye umdum ama olmadı. Yine aynı kötülükleri yaptı.

• Kendini keşfet.

• Teşekkürler

• zamanla olum acisina bile alisiyor insan my firend akisina birak baska seylere odaklanmaya calis

0|0
    0|0
  • bu hangı fılmden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı şeyi değil ama anlattığın acıyı bende çekiyorum şu an keşke yapılabilecek bir şey olsa elimden gelse. Benimde ihtiyacım var biraz düşünmeye, biraz anlayışa, biraz sevgiye. Şimdi doktorlara sığınıyorum fakat onlarında ellerinden bir şey gelmiyor; neymiş birazda bizim elimizdeymiş. Ellerinde sihirli değnek yokmuş bizi iyi mutlu edecek

0|0
    0|0
    • Haklılar. İnsanın asıl ilacı kendisi. Aynı şeyi antidepresan verirken bana doktorum değil, ben söylemiştim. Kendim farketmiştim yani. Sende ne olursa olsun kendin için çabalamalısın

• çabalıyorum aslında insan bir yere kadar sonra dua ve sabır. Ve benn gerçekten çabalıyorum benim yerimde biri olsa o kadar baskıya bilmiyorum kim dayanabilirdi. İlaç hakkaten biziz aslında evet bir yönden. Belki diyorum bu kkadar kötüleşene kadar inat edene kadar okulumu bıraksaydım bilmiyorum yaaaaa :(

• Ben de ayni durumdayim suanda

0|0
    0|0
Yükleniyor...