Mesafe nasıl korunur?

Yakın olduğum bir arkadaşıma bazı nedenlerden dolayı daha mesafeli olmam gerektiğini anladım. Kısaca bana kötü örnek olduğu için diyebiliriz. Ona bunu açık açık söylesem anlamaz ve haliyle kırılır. Daha önce de bir kaç kere mesafeli olalım demiştim (aramızdaki tartışmalar yüzünden) ama buna izin vermedi, küskünlüğümüz geçtikten sonra yine eskisi gibi olmaya başladık. Şimdi ben onu tamamen hayatımdan çıkaramam ama çok samimi de olmak istemiyorum. Soğuk davrandığımda da hissediyor ve alınıyor. Yani hem soğuk olmalıyım hem de bunu çok belli etmemeliyim. Anladınız mı ne demek istediğimi😂 Nasıl davranmalıyım sizce?

Güncellemeler:
Buralar bugün çok durgun ey ahali
Çok az görüş yaparak üzdünüz gençler.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor ama konuşmaktan kaçabilirsin. Örneğin işim var diyebilirsin.

1|0
    0|0
    • Evet güzel taktik de pek beceremiyorum. Herkesle ilgilenmek gibi kötü bir huyum var 😐

• Yok kendimi değiştirmeye karar verdim. Meşgulmüş gibi yapıcam dediğin gibi.

• En mantıklısı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Cagirican ahmet ustayi örücek aramıza 12 lik tuğla ile duvar olcak istediğin mesafe:)

1|0
    0|0
  • arkadaşın tehlikeli biriyse nıye arkadaşsınız hala? yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • Tam olarak öyle değil. Çok uzun süredir tanışmıyoruz ama çabuk kaynaştık. Bana karşı çok bir kötülüğü yok fakat kendi yaptığı hataları beni de etkiliyor. Nasıl desem üzüm üzüme baka baka kararır ya. İnsan arkadaşını iyi seçmeli. Kendimce sebeplerim var o yüzden mesafeyi korumalıyım.

• alakası yok..

• Ok sağol

• dışarı falan çıkmak isterse işim var de ya da başka arkadaşlarınla daha fazla ilgilenmeye başla

0|0
    0|0
    • Zaten uzakta goruşemiyoz sadece whatsapp😂

• Ya ben ona yazmayınca kızıyodum şimdi ben geri dönmeyince niye yazmuon falan diyo hoffff neyse yavaş yavaş alışcaz

• aynen yavaş yavaş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...