Kayınpederinize baba, kaynananıza anne diye hitap eder misiniz?

Ben asla etmem. Sizli bizli konuşurum. Eşim bozulursa da bozulsun umrumda olmaz.

0|0
189

En İyi Kız Görüşü

• Ben de diyemem. Çok mantıksız bir adet. Tamam çok degerliler fakat benim annem ve babam değiller. Bence bunda kırılacak gucenecek bir durum yok.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• sen bı asık ol
    evlenmeye karar ver
    dedıgınde sen bıle sasarsın
    sımdı bekara karı bosamak kolay.
    ;)

0|0
    0|0
  • Evet ederim ama başta isimleriyle

1|0
    0|0
  • Doğrudan anne diyemem de atıyorum isimleri Ayşe Ali olsun Ayşe anne Ali baba derim yani. O kadar da katı değilim bu konuda.

0|0
    0|0
  • Ederim ben. Eşim demezse de çok bozulurum

0|0
    0|0
  • anne baba derim eşim hitabına da karışmam

0|0
    0|0
  • Esim benimkilere derse derim

0|0
    0|0
  • ben ederim saygıdan değil o da ha sevgiden seviyorsam gerçekten içten derim sonuçta kocamın ailesi sonsuz saygı ve yakınlıktan zarar gelmicektr

0|0
    0|0
  • Bana karşı kötü davranmadıkları sürece anne/baba diye hitap ederim

0|0
    0|0
  • Derim tabii

0|0
    0|0
  • Ne deyim Osman amca emine teyzemi deyim ya da kaynana kayınpeder mi deyim evleneceğim kişinin anne babası benim için çok önemli her anne baba önemlidir tabiki derim anne baba diye bu banada onada sanada hiçbişey kaybettirmez

0|0
    0|0
  • Ederım asıl tersı ıtıcı olur

0|0
    0|0
  • Demek istemem tabiki

0|0
    0|0
  • benim annemde babamda bir tanedir onlar kim yani hayrdr :D

0|0
    0|0
  • derim ben ya sikinti olmaz. 😊

0|0
    0|0
  • demem ya oda benimkine demesin benim bir tanecik annem babam var :)

0|0
    0|0
  • Anne baba derim

0|0
    0|0
  • Evet. Gercekten de icimden geliyor. Yapmacik olmq zaten icinden gelmiyorsa soyleme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bunun başka secenegı yok yeğen.. evlılıkte oyle bozulursa bozulsun kırılırsa kırılsın küser kussun dıye yapılmaz.. kı esının annesı babası gercektende senın anan babandır.. merak etme anan baban darılmaz sana.. gerçekte kımın ne olduğunu hepımız bılırken takılmazlar bu mevzuya.. kısılerı sevmeyebılırsın ama saymak zorundasın onlar esının ebeveynlerı.. ıtın hatrı yoksa sahıbının hatrı var demısler.. tıpkı senın bekleyecegın gıbı..

1|0
    0|0
  • Ana Babaya bağlı ya başımın tacı ya da ayak bağcı olur :)

0|0
    0|0
  • aslında eşinden bunu istemeyeceksen sorun yok oda annene sizli bizli konuşur e nur topu gibi bir sorununuz oldu :)

0|0
    0|0
  • Ederim etmelisin edilmeli. Eşini geçtim onlar senin büyüğün ve eşinin anne babası sıradan insanlar değilki sıradan hitaplar kullanıyorsun.

Onlara anne baba demiyorsun ama allah bilir müslüm baba diye şarkılarını dinliyorsundur :D

0|0
    0|0
  • hitap ederimm

0|0
    0|0
  • Hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • Önceden derdim ama artık sadece bey hanım der geçerim

0|0
    0|0
  • he evet evet evlenince görürüm seni diyor musun demiyor musun

0|0
    0|0
    • Ben kendi anneme babama bile demiyorum

• şu an dedin ama yüzlerine karşı demeyen biriysen merak etme zaten ya evlenecek kimse bulamazsın ya da senin kafanda biri çıkar karşına

• Benimki gibi kayın validen kayın baban olsun ellerini öpersin ayaklarına hizmet edersin :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...