Amansız bir hastalığa yakalandınız, çocuğunuzu kime emanet edersiniz?

Amansız bir hastalığa yakalandınız, çocuğunuzu kime emanet edersiniz?
Merhaba Arkadaşlar,
Allah dermansız dert vermesin..
Ancak, amansız bir hastalığa yakalandınız diyelim... Çocuğunuzu kime emanet ederdiniz?

Üvey anne ya da babayla büyümesini ister miydiniz?

• Evlenmemesi şartıyla eşime.
    28% (25)20% (11)25% (36)Oy Ver
  • Evlenmesi şartıyla eşime.
    8% (7)7% (4)8% (11)Oy Ver
  • Eşim hayatta değilse, aileme
    23% (20)33% (18)27% (38)Oy Ver
  • Eşim hayatta değilse, Çocuk Esirgeme Kurumu'na
    0% (0)5% (3)2% (3)Oy Ver
  • Eşim hayatta olsa bile kendi aileme. .
    26% (23)16% (9)22% (32)Oy Ver
  • Farklı bir görüşte bulunacağım.
    15% (13)19% (10)16% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|22

En İyi Erkek Görüşü

• Üvey annesi olmaz kendi annesi varya tabiki ona bırakırım yoksa anneme babama onlarda yoksa teyzemler, amcam açıkta bırakmaz bakar :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sana bırakmaya karar verdim. Az sıkıntın var çünkü bende ek yapayım diyorum 😀😀

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Önce Allaha sonra da eşime emanet ederim.
    Evlenmesini istemem ama karı milleti bu işte bulur birini evlenir arkamızdan evlenir hemen ne yapalım.

6|0
    1|0
    • Ben de aynısını erkekler için düşünüyorum.. evlenirler mutlaka 😄😄 kadın bir erkeğin himayesine muhtaç olduğu için evlenmek mecburiyetinde kalır

• Ya işin esprisi kadınlar evlenme de biz duramayiz ne yalan soylim: /
      Ama dediğim gibi kadına muhtacız yanı her yönden ev işi çocuk vs :)

• yıgıdı oldur hakkını yeme ananları gayetde ıyı bakıyor zaten onlara

2|0
    0|0
  • anama ederım kanks

1|0
    0|0
  • Evlense de evlenmese de eşime.

2|0
    0|0
  • Doğurana emanet ederim.

1|0
    0|0
  • Önce Allah'a sonra eşime

2|0
    0|0
  • Eşime

1|0
    0|0
  • şart koşmadan annesine tabi kime olcak. ölmüşüm ordan evlenmesine mi karışcam. iyi birisi çıkarsa severse canı isterse evlensin.

2|0
    0|0
  • Esim bakar olmadi anneme

2|0
    0|0
  • Anneme

1|0
    0|0
  • Anneme tabikide.

1|0
    0|0
  • Ben ALLAH'a teslim ederim kardeşim... Muhammed peygamberi bile yetim bulup barındıran ve ona dünya da ve ahirette rızık veren ona göz kulak olan ALLAH , benimde evladım yetim kalırsa ona da bakar hiç şüphem yok. Ben ölürsemde eşim evlensin niye evlenmesin.

0|0
    0|0
  • Anneme emanet ederdim eğer eşim öldüyse :)

1|0
    0|0
  • ya şimdi ben Ölsem kızım la karım kalsa karım evlense adamın ne yapacağı belli olmaz it uğursuz dolu heryer evlenme desem nası geçinecekler bir başlarına çocuğumu ablama emanet ederdim sanırım

1|0
    0|0
  • Fransız müebbiyeme

1|0
    0|0
  • anama

1|0
    0|0
  • Farklı görüşte bulunacağım.

0|0
    0|0
  • Eşim hayatta değilse, aileme.

0|0
    0|0
  • Üyesi olduğum hanedanlığa verirdim muhtemelen sen @LoyaLiva kime verirdin peki?

0|0
    1|0
  • Ikinci walter white olurum sanirim :)

0|0
    0|0
  • farklı neden eşine güvenmiyorsun evlensin veya evlenmesin eşin öldümü yoksa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Öncelikle eşime emanet ederim tabii. Babası varken kimseye söz düşmez. Ama babası yoksa sonrasında aileme emanet ederim, eğer onlar da hayatta değilse kardeşime yani dayısına emanet ederim. Gözü gibi bakacağına eminim. Babasını veya beni aratmayacaktır.

1|0
    0|0
  • Elbette esime, o cocugumuzu nasil buyutecegini herkesten iyi bilir, kendi kanindan, canindan olana esimden baska kim bakar. Eger gerek buluyorsa ben oldukten sonra evlenir, ama cocugumu kotu etkiliyorsa bu durum ona gore yol almasini da bilir.

Ama ben hayattayken evlenmez, aklinin ucuna bile gelmez. Lakin oyle birseye kalkisirsa aileme emanet ederim muhtemelen. Bana deger vermeyen ben oldukten sonra evladima nasil bakar.

1|0
    0|0
  • Şüphesiz Annem'e bırakırdım.

1|0
    0|0
  • Esim hayatta olsa bile aileme verrdm cunku bir erkk cocuga bakamaz ise gider bu yuzden ya evlenir ya da bakici tutar bu kisilere asla guvenemicem icin aileme verirdim ya da esimn annesine babasina verrdm

2|0
    0|1
  • Eşim evlense de evlenmese de ailesiyle beraber çok iyi bakarlar güvenirim

1|0
    0|0
  • bir an gerçekten ciddi ciddi düşündüm. Çocuğum olsa ölüyor olsam, Tabiki kocama emanet ederim. bir çocuğa anne ve baba sevgisi gerek. Ben olamayacaksam eşimle büyüsün isterim. Evlenip evlenmeme konusunda bişey söylemem hep Mutlu olsun isterim, o zaten ne yapacağını bilir, her zaman doğru karar verir. İkisi de önce Allah'a sonra birbirine hatta ailemde onlara emanet olsun isterdim. Duygulandım bak şimdi 🙄🔫

1|0
    0|0
  • Anneme veya eşime. Ama üvey annesi olsun hiç istemem :/

1|0
    0|0
  • A ve B cok sacma geldi bana elbetteki esime verirdim ama sartsiz.. ben öldukten sonra esim baskasina aşik olursa benim ölumum buna engel olmamali..
    Veya illede evlencen yoksa cocugu vermem deyip onu mutsuz etmeye de hakkim yok..

1|0
    0|0
  • Eşime elbette,, ancak bir kadın bakımına ihtiyacı olacaktır,, bu durumda annem ve ahretligime emanet ederim,,

1|0
    0|0
  • ablama.

1|0
    0|1
  • Ablama

1|0
    0|0
  • Eşimde kalıcak.

1|0
    0|0
  • Kabul ederse en yakın arkadaşıma emanet ederim eğitim masraflarını da vererek

1|0
    0|0
  • herhangi bir şart olmadan eşime yoksa aileme

1|0
    0|0
  • eşim hayatta olsa bile anneme emanet ederdim ben

1|0
    0|0
  • cok zor bir tercih yaa Allah korusun şu an düşündüm de 😢😢

2|0
    0|0
  • Aileme birakirim

1|0
    0|0
  • Evlenmeyecekse eşime fakat evlenirse anneme versin çocuğu diye vasiyet ederim.

1|0
    0|0
  • Eşime emanet ederim. Ama tek bir şartım olur, evlense bile evleneceği insanı ben seçmeliyim..

1|0
    0|0
  • Önce eşime sonra aileme.

1|0
    0|0
  • eşime verme ihtimalim var ama ona bir şart sunmam evlen evlenme diye ama ailemede emanet edrim

1|0
    0|0
  • Eşime ve aileme ederim eşim isterse evlensin problem değil yeterki çocuğum ailesiz kalmasın.

1|0
    0|0
  • Ben eşime bırakırım evlenebilir zaten dogru insanı bulur kendi çocuğuna zarar verdirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...