Ne yapmam gerekiyo tamamen arkadasligimi bitirmek icin?

bir arkadasim var 2 aydir falan surekli beraberiz biraz yakiniz bana guzel seyler soyluyo hayaller falan ergence bir iliskimiz var yani dun profiline baktim bir anonime verdiği cevaplari gordum yakin arkadas olmak isteyen bir anonime ozel olmadığımı hissettirdi bende artık istemiyorum hic bir sekilde onu görmek bile ama ayni dershanedeyiz nasil tamamen kopabilirim yani ne demem gerekiyo aciklayi mi durumu?(ayrıca bana yalan söylediği zamanlar da oldu ve fikir hirsizligina giden kucuk şeyler de)

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• O yalan söylüyorsa sen söyleme. Açık açık git ona yapamadığını davranışlarından dolayı artık ona karşı bişey hissetmedigini söyle baktın gitme diye çok zorluyor başkası var dersin

0|0
    0|0
    • Soyledim hepsini hatta cok agir da konuştum ama gitmedi bırakmadi dun yine buluştuk geldi cikmazsan beklerim dedi falan diye gittim konuştuk biraz duzeldi sandim hani yapmicak diye dusundum aksam eve gittim ilk defa baktim bunlari gordum yarin bana bunlarin ne hissettirdigini soylersem sonra bir daha konusmak istemedigimi tekrar soylersem garip mi olur

• Söyle gerekirse sürekli soyle ama ona güzel şeyler söyleme sürekli istemediğini söyle buluşalım dediğinde ofla isim var de. Başkasıyla buluş onu istemediğini söylemesen bile hissettir

• Her seyi soyleyip uzaklasicam teşekkür ederimm

Yükleniyor...