Böyle erkek yok mu?

Namuslu, dinine düşkün, muhafazakar, yeri geldi mi esprili, yeri geldi mi ciddi, sevdiğine sahip çıkan, başkalarına yan gözle bakmayan erkek yok mu? Kalmadı mı böyle?

0|0
14|73

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 73

• Ben deyip çok bilmişlik yapmak istemem. Sanırım yetişme tarzımdan ailede tek çocuğum, babamı da küçük yaşta kaybettim. İşten eve evden işe giderim. Sosyallik ya kendimle ya da annemle oluyor. Eksiksiz Allah kabul ederse namazımı da kılıyorum. 5 yıl önce senin suratına bakılacak insan sıfatı yok, ben paran için ailen zengin diye yanında durdum diye ihanete uğradım. Allaha hep yalvardım hala da yalvarıyorum doğru insanı bulmak adına. Düşün 11 ay bayanın elini bile tutmadım maddi anlamda kullanıldığım için. Şu an sahiplik duygum bana gösterilecek sevgiyle alakalı olacak...

1|0
    0|0
    • Seni çok iyi anlıyorum. Bende babamı bebekken kaybettim annem tek başına büyüttü beni dediğin gibi sadece anneme sosyalim. Bu açıdan sende kendimi gördüm diyebilirim. Karşına çıkan kişi afedersin ama karaktersizmiş. 11 ay el sürmemişsin daha ne istiyormuş. Allah yardımcın olsun ve gönlüne göre bir insan çıkarsın karşına. Hep doğru yolda olmana Rabb'im yardımcı olsun.

• Amin sağolun. Sizin babanıza da ve tüm ölmüşlerimize de Allah rahmet eylesin

• Amşn. Nur içinde yatsınlar..

• Sen nasıl bir insansan , karşına da senin gibi insanlar çıkacaktır. belki de çıkmıştırda sen farketmemişsindir. yani arka planda kalan birisidir. belki tipi ilgini çekmemiştir görmezden geliyorsundur. olur mu olur yani. bu arada
    Muhafazakar ne demek :/ ?

1|0
    0|0
    • Çıkti tarif ettigim gibi biri ama şu an aramiz bozuk gibi. Muhafazakar örf, adet, gelenek ve inanclarina bagli kalan kişi demek :)

• Benim hic sevgilim olmadi acikcasi, 20 yasindayim elime kiz eli degmedi meslek lisesi cikisliyim ondan sanirim, kizlara hep cekingenim, sanaldan lise zamaninda bir sevgilim olmustu, 2 sene boyunca sevdim sonra beni terk etti :D ondan sonrada hic olmadi ben bir tek kisiyle yasamak istiyorum herseyi, nasip kismet isleri bunlar, hani var karakteri duzgun insan, ama herkesin bir hatasi olur.

0|0
    0|0
  • Şöylesi var iffetli , tam bir kur-an müslümanı , muhafazakarlıkla işi olmayan kur-anı yeterli gören arada espiri yapar ortamına göre genel olarak hep ciddidir sevdiği kişi olarak bu zamana kadar arkadaşlarına ve ailesine sahip çıkmış olan hiçbir kızla işi olmayan bakmayan biri var :D

0|0
    0|0
  • Dindar tipler ya himbil ise yaramaz oluyor, ya da icten pazarkikli duzenbaz.

0|0
    0|0
  • Ben öyleyim. En son sevdiğime sahip çıktım ve gözüm ondan başkasını görmedi ama yine de yalnız kaldım. Yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • yok annem hepımız yolluyuz

0|0
    0|0
  • Üşümeyin diye soğuk espri bile yapmayan erkekler var Ne sandın ya :)

0|0
    0|0
  • İllaki vardır. Bknz ben..

1|0
    0|0
    • İçki, sigara, kumar var mı peki? :)

• Neyse hayırlı sabahlar :)

• Sağolun, size de hayırlı sabahlar :)

• hersey tamam fakat sahıplenme konusunda emın olduğunuzu sormak zorundayım , cunku bır sure sonra sahıplenılmek duygusunu yanlış anlıuyorsunuz

0|0
    0|0
    • Nasıl yanlış anlıyoruz?

• sızı herseyınızle benımseyıp kabullenen ve sahıplenen erkeklere , kıskançlık gerikafalılık gıbı bazı sıfatlar yakıştırıyorsunuz

• Bu gerikafalılık değil. Erkeğin geniş olanı mide bulandırıcı

• böyle erkekler tabiki var ama böyle beklentileri olan kız sayısı azaldı.

1|0
    0|0
    • Evet

• Böyleleri bana hep itici geliyor. Kimsenin isteğine göre değişmemek lazım, beğenen doğal haliyle beğensin.

• Hayırlı olsun, buldun..

0|0
    1|0
  • Vardir

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Vardir muhakkak

0|0
    0|0
  • Çok var, görmek istedikten sonra her erkek öyledir... Kimse yoğurdum ekşi demez, ama gerçekten bu kriterlerde birini ariyorsan, görüşmeden konuşmadan tanımadan bilemezsin...

0|0
    0|0
    • Bazen tanısanda bilemezsin. İnsanlar gerçek yüzlerini göstermiyor, sonradan değişebiliyor

• Tanımak istersen tanırsın... Bunlar buna bahane değildir... Yeter ki sen iste...

• Benden mi bahsediyor acaba,
    Dayı imam enişte müftü halaoglu imam arkadaşlar imam
    Espri benim göbek adım ciddi sevfigine sahip cikan sevgilisi olmadığı halde hiç bir kıza bakmayan
    O erkek benim ama, ben kısa boylu kız sevmiyorum ki

0|0
    0|0
    • Kısa boylu kız ne alaka şimdi :)

• Aşkla yetiniriz :D

• :D :D

• Valla benim bir kankam var namazında niyazında, onla birlikte oldu mu bende namaz kılıyorum, onun dışında ne yalan söyleyeyim kılmıyorum, kılmama sebebimde farklı, kankam esprili değil ama gerçekten iyi insan, ama hayatında birini istemiyormuş gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • Var bir sürü ama bizim taleplerimizdr fazla. Kızın ancak namuslu olması bizi tatmin etmez güzel ve zarif olmasıda gerekir.

0|0
    1|0
    • Ancak bize layık kız kalmadı Türkiyede. Zaten bende Türkiyede evlilik yapmayacam.

• Azeriler zaten Türktür. Bosna ve Arnavutlukta yüzlerce yıl gölgemize sığınmış bir ülke. Dünki Osmanlı artığı bir de böyle düşünmek lazım.

• @Coldplay96 ben de buralardan bulurum. Annem Azerbaycanda.

• Aynen dediğin gibi bir arkadaşım var. Sevgilisi de yok... sen bu işi bir düşün. Olursunuz siz bence.

0|0
    0|0
    • Kendime sevgili aramıyorum, sadece bu devirde böylesi kaldı mı merak ediyorum :)

• Ben hiç merak etmedim şöyle şöyle şöyle bir kız kaldı mi acaba? diye. sen merak etmişsin bak! Yine de sen bilirsin.

• bulursan ben evlencem :D

0|0
    0|0
  • Dinini sseverim ama dindar ddeğilim

0|0
    0|0
  • Uui dolu. Ama bu günah yuvasında takılmıyolar.

0|0
    0|0
  • Vardır illaki

0|0
    0|0
  • Vardır tabi.

0|0
    0|0
  • sayıları az

0|0
    0|0
  • Kalmadı taze bitti. Stoklara tekrar gelince haber veririz.

0|0
    0|0
  • Yakışıklıyı unutmuşsun onuda ekle de milleti boştan yere heveslendirme bari ;)

0|0
    0|0
  • Onlar merkez bankası kasasında saklanıyor bildiğim kadarıyla :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 13

• Var yigenim vardı evlendirdik onuda geçen 😄

1|0
    0|0
  • Vardır kıyıda köşede

0|2
    0|0
  • Vardir ama yanlış yerde ariyorsub

0|0
    0|0
  • Var, En yakın arkadaşım dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • Çok şey istedin. :D

0|0
    0|0
  • vardir elbet bir yerlerde

0|0
    0|0
  • İnşallah vardır

0|0
    0|0
  • varsa ben de alırım bir tane

0|0
    0|0
  • Yok. İyileri hep kapmışlar.

0|0
    0|0
  • Sevdiğine sahip çıkmak nedir ya, sen kendi kendine sahip çıkamıyo musun, güçsüz müsün aciz misin

0|0
    0|0
    • Değilim. Erkeğin gevşek olanını sevmem.

• bu kadar güçsüz karakterde olmayın kızlar, kendi kendinize yetmeyi bilin. tek başına ayakların üzerinde dur ve kimseye muhtaç olma. kendi kendine sen sahip çık bırak o sevgisini versin sadece sana

• arabistana git

0|1
    1|3
  • Vardı da değerini bilemedik.. kaybettik.. pişman olduk ama unutmadık ders aldık Allah'a dua ettik hayırlısı artık

1|1
    0|0
    • Allah bizlere hayırlı eşler nasip etsin

• Amin inşallah

• Erkek gibi erkek mi kaldi ki? Bu olsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...